bugün

tamamiyle hayal ürünüdür.

hoş ara ara keşke kadın olsaydı, keşke ben de o telefonu açtığımda diksiyonu komik olan bir erkek sesi değil de, hoş bir kadın sesi duysaydım da

entry ne be, bildigin sozluk kizi, kezban was here kukla ve ben toplaşsaydık güzel güzel içseydik diyorum ama biliyorum ki değil ve oturup iki kelam edemeyeceğiz.

sizi temin ederim, saf bir anadolu genci.
Khalesi nin yalanlamaya calistigi sirdir. Cinsiyetini sikiym 40 tane agzim olsa biriyle icmem lan kuklayla. Belimi sokakta bulmadim ben, soguk duvar filan abbooovv bu havada hiiic isim olmaz.
agzini bir lepistes baligi gibi kullanabilmesi en buyuk sirridir... iyi vakumluyor hirto..
Dizisi çıkarsa izlenecek sırdır. Öbür türlü çok uzun okumadım valla.
okudukdan sonra:
rüyada öldüğünü sanıp uyanmak gibi amk.

Edit: (bkz: sözlükten soğuma nedenleri)
Eğer yazılanlar doğruysa sözlük olarak cennet Mahallesi sakinleriymişiz meğersem. Gerçekten aldatılmak budur işte. Kukla... Evet.
(bkz: Uludağ sözlük seks hikayeleri)
(bkz: durumumuz yoktu okumadık kardeş)
(bkz: okuyanı siksinler)

sözlüğümüzün güzide yazarı kukladan özür dileyerek okumadığımdır.
Pipisinin degil, kukusunun olmasi.
* aslinda yapistirican o beli soguk duvara...
Gulerek okumuyoruz.
kukla çok eski bir kadim dostumdur, onun yakışıklı ve müthiş bir erkek olduğunu istanbul kızlarının yarısı bilir.
kendisiyle tanışmak kısmet olmamakla beraber kısmet ki tanışırsak kendisini keseceğim yazar.
(bkz: kukla adlı yazarın bayan olduğunu biliyor muydunuz)
Herkesten sakladığı çocuğunun olması.
yengesiyle basılmış.
(bkz: kukla nın Melih Gökçek olduğu gerçeği)
(bkz: ne)
(bkz: gay miy miş)
(bkz: Durumumuz yoktu okuyamadım)
vay anam vay neler dönmüş serhat ya dememize neden olan aslında sözlüğü pek de ilgilendirmeyen sırdır.
görsel
Kumandadır.
sadece eski yazarların bildiği büyük sırdır. evet.
o kadar da büyük değildir. hani standartların bi tık üstü diyelim. bi tık.