bugün

akıllara zarar veren, inanılması güç, esrarengiz bir o kadar da ürpertici, gerçek olamayacak kadar hayali, hayal olamayacak kadar sahici dırdır. pardon sırdır.

not: okumadım.

Edit: la oğlum artılayıp durmayın. En beğenilen entrylerden yapacaksınız. Zaten yarısı da futbolla alakalı.
sırdır, herkese söylenmez.
sır olduğu için saygı duydum, okumadım.
aynısını benim anama bacıma yapsalar hoşuma gider mi? gitmez.
gerçekten ibret verici sır. işte şimdi taşlar yerine oturdu. teşekkürler.

(bkz: okurken emekli oldum amk)
kakao, süt, taze kavrulmuş türk fındıkları ve 50 yıllık tutku dolu bir deneyim. kukla, hayır diyemeyeceğiniz tek lezzet.
(bkz: kuku)
okuduğumda yok daha neler amk dediğim inanmadığım sırlıktan çoktan çıkmış hayal ürünüdür.
Insan olmasıdır.
komik olmaya çalışırken popüler bir yazar üstünden prim yapmaya çalışan bir denyonun kıt hayal gücüyle yazdığı vasatın en dibinde hikayemsi.

şu hikayenin aynısını bi elimle göğsüme dikine vurup diğeriyle aşağı yukarı sıvazlarken sikimle yazmazsam bende klarnetçi olayım. valla bak.

utanmadan bide başlığı uplamaz mı. ne insanlar var amınakodumun sözlüğünde.
sırf sahibi yazarın gönlü hoş olsun, başlığı sol framede görünce sevinç çığlıkları atsın, taşakları götüne vura vura koştursun diye entry girdiğim başlık. garibanları ve ezikleri sevindirmek gibi bi misyonum var. valla bak.
çok yakışıklı olması.
(bkz: durumumuz yoktu okuyamadım) *
Tahtadan olması. Ehi.
reiz yazıyor. Sır falan yok, belkide biraz abartıyor bazen o kadar. Sözlük bunun üstüne böyle yazar görmeyecek hıammına.
sözlük yazarlarının çokta sikinde olan sırdır.
aslında kukla olmamasıdır.
burada sex hikayeleri yazdığına bakmayın. türkiyenin en önemli edebiyatçılarından birisidir yakinen tanırım kendisini.

aha size büyük sır.
şudur;
(bkz: kukla nın geceleri entry girmemesi)
büyükse sorun yaratmayacak sırdır. ya küçük olsaydı?
yaraktır amünüm, 10 cmdir kesin.
kesin ip var.
klarnet çalmasıdır amünüm, birde koala silkmesidir.
oğlak burcu erkeği olması.

hayır yani kendimden biliyorum.
güzele benziyor, zaman olunca okunmalı.
sırrın özeti;

--spoiler--
kukla bir rum kızıymış...
--spoiler--

vay amk...adı ne acaba? despina mı?
adam nasıl bileğini kıvıra kıvıra 31 çektiğini anlatıyor hala kız olduğunu söylüyorsunuz. *

olmayan sırdır.