bugün

secereleri geçmişi her şeyleri devletin arşivinde kayıtlı bulunan atanın ardına sığınan kripto türklerin türkiyeden hicret etmeleri hadisesidir. ben ülkemde kripto türk görmek istemiyorum dedeleri nereliyse hamgi ülkedense oraya gönderin masrafları neyse nüfusa bölün neyse veririrz hem onlar rahat eder gerçek vatanlarında hemde biz rahat ederiz.
Ülke harika olur.
Ucar.
Ohh süper haber pontuslular ve ermeniler gider.

Hüsam gelsin alucra ermenilerinden bahsetsin bize.
içimizdeki arap yalakalarının ve pontus tohumlarının telaşlanacağı bir eylem olacaktır.
gidecek olan tipleri korkudan götleri yanmaya başlamış. hamdolsun bizim seceremizden korkumuz yok olanlar düşünsün. geçtiğimiz aylar şerefsizin birine secereni at dedim bende atacam hala atacak.

bekliyoruz.
alucra alucra ,zulüm ateşi...
şu saatten sonra korkarım, suriyeliler dahil kimseyi gönderemeyiz, sadece daha farklı yerlerde iskan edebiliriz..

hep bir teorim vardır; devlet güçlüyken zenginlik vazifesi gören her çeşitlilik, devletin zayıfladığı dönemlerde devleti parçalayan, ayrılıkçı bir unsura dönüşür, diye..

yapmamız gereken maalesef, hayaller kurmak yerine günün getirdiği realitelere uyum göstermek ve devleti olabildiğince güçlü hale getirmektir..

bu da, her şeyden önce ekonomik özgürlükle ve fiziki devletin temel bir prensibi olan kuvvetler ayrılığını tesis etmekten geçer.. burada kuvvetten kastım, yasama-yürütme vesaire de değil; devletin gerçek yüzü olan bürokrasiyi, iş yapan kesim olan siyasetten ayırmak, liyakati tesis etmek, özetle bürokrasiyi sıyasallaşmaktan kurtarmaktan, geçer.. sen kuralları sade, anlaşılabilir, çağdaş, uygulanabilir, herkese işleyebilir ve ceza/ödül bağlamında adil hale getirebilirsen, kimseyi düşman bellemeye de ihtiyacın olmaz..
1904'de şebinkarahisar nüfusu yaklaşık 34 bin civarı. rum nüfus 25,500 rum ,2500 ermeni.
sivas ile karahisar dahil.1904 320 bin. 143 bin ermeni 90 bin rum.

bizim lazistan bile bu kadar karışık değil,komple laz.

fazla karıştırmayın ,sonra ata klingonlu falan çıkar.

beni sorarsanız ilk atam afrikalı,luck-şanşlı . 0 rh -,
avcı toplayıcı.
o yüzden çad'da çok severlerdi beni.
ülke adına faydalı olacak hadisedir. şebinkarahisar da rum değil ermeniler varmış ? bu sivasta da varmış yozgatta da varmış kayseride de varmış ipini sapını toplayan toz olmuş gitmiş yani bu bilinmeyen olay değil ki bilenmezmiş gibi yazmanız çok komik olmuş.
sie lan!
alayınızın altını kazısak ermeni farisi kafkas pontus karması, bol taneli ishal boku çıkarsınız. götünüz yiyorsa gelin big y-dna testi sipariş ettirin.

aha da link: https://www.familytreedna.com/products/y-dna

21.yy'da irk kovalayan mallar sizi...
Kaninda bir damla türklük olmayan herkes terketsin bu ülkeyi
Buna mübadele çocuklarida dahil
Butun ithal etnikler gitsin.
Hayir birde bunlar ırkçılık yapiyor
Hiç çekilmiyorlar.
Yok be fıstıkçı
Soyu sopu belli olmayıp ırkçılık yapanlardan gına geldi.
Niye alindin pogaç han.
Yoksa yoksa mubadele mahsulumusun.
Ulan dangalak bu ülkeyi konya da Yozgat da Çorum da yaşayanlar, köyünde kendi halinde olanlar mı kurdu sanıyorsun? Bu ülkeyi şimdi ki Anadolu'da yaşayanlar, köyünde yaşayanlar bu ülkede kurtuluş savaşını başlatıp cumhuriyeti kurmadı.
Eğer o kriptolu türk dediklerin olmasaydı (ne ise) şu an Anadolu'da bir tane türk kalmazdı.
Şu an namaz kıldığın Ayasofya müze olup temsili hristiyan ayinleri yapılıyor ibadetler de karşısında ki kiliseye çevrilmiş Sultanahmet camisinde yapılıyor olurdu. Sen turist olarak bile istanbul'a gelemezdin.
seceresine güvenenlerin bir türlü seceresini atamadığı başlıktır. pontus tohumları ve gürcü yalayıcıları, türklük konusunda ahkam kesemez. sizin haysiyetsiz, onursuz olduğunuzu gayet iyi biliyoruz. salepçiler de ara sıra türk görünmeye çalışırlar ki taraftar toplasınlar..
Magico tırtı
Seni düelloya çagiriyorum
Parasi benden dna testine var mısin.
her tc. vatandaşı eşit haklara sahiptir ..

kimse kimseyi kovmakla tehdit edemez.

ayrıca, başlığı açan alucralı frank'in sözlükte ki en yakın kankası ırkçı-türkçü israil yanlısı tengoş'tur.
biri israil'e küfür ediyor diğeri israil'i övüyor ama kankalar.

adama demezler mi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

sayın cumhurbaşkanı ben gürcü'yüm eşim arap dediği zaman ,ırkçı pisliklerin neler dediklerini okuduk, vpn'li ve yurtdışı hesaplardan.

bu ülkede kökenimiz ne olursa olsun tc. vatandaşıyız ..
ırk ve din ayrımcılığı yasalara göre suçtur.

beğenmeyen kendi gitsin.
irkcilik yapmak icin once bir irkin olacak
Bas dna raporunu yap irkciligini.
Soyu sopu belli olmayip irkcilik yapanlar bu ülkeye en butuk kotulugu yapiyor.
Gina geldi oglu sizden.
Sidney turkmeni meksika yorugüyüm
irkcilik yapan her soysuz gibi kendime soy biciyorum fistikci

Varmisin dna testine.
Sözluk hakem olsun masraflar benden kan testine hazirim
Soysuzlarin irkcilik yapmasindan bıktim.
Varim tirrek.
benim ata orta afrikalı ,çokta ünlü, luck..

aborijinler kardeşimdir.

hitay denilen zırto nereli o bile belli değil.

sırp türk'ü herhalde.

birde sürekli eşek-salepf obisi var, psikolog çocukluğuna inmeli asansörle.
Bozulus turkmeniyim
Çinin guney mancuryasindan kirima oradan balkanlara oradan hazara oradan konyaya gelmis bir turkum yersen bebegim secere ne oglum dna dna istiyorum
Senden daha fazla bu topraklarin insaniy
im
Tirrek birak secereyi dna verilim tiirrreeek.
Yok tirrek beraber ikimizden biri soysuz
Cikaca
Ve bir soysuzun nasil ırkçilik yaptigini herkes gorsun.
Biktik soysuzlarin irkcilik yapmasindan bu ülkenin kansersiniz
Bu pisligi ispatlayalim palavra devri bitti tirrek.
https://qph.cf2.quoracdn....c54eb518a5489d1473263346b
1898 tarihli harita, aşağıda yahudi devleti gerçekleşti. Britanya nufuzunda bölge gerçekleşti hatta buralar amerikan nufuzuna devredildi. Ermenistan hakkında hayal kırıklığı içindeler ama hala çalışıyolar.
Bence kripto ermenileri sürmek daha yerinde olacaktır.
dinciler ruh hastasidir. kendi attiklari iftiralar icin insanlardan nefret ediyorlar. hic biri en ufak sucluluk duymuyor, bu duydugum dogru mudur diye de dusunmuyor. hesap vermesi gerekirken yuzuzce hesabini soruyor. neyi hesabini sordugunu da bilmiyor.
Yıldırımlar yaratan bir ırkın ahfâdıyız,
Tufanları gösteren, tarihlerin yâdıyız,
Kanla, irfanla kurduk biz bu Cumhuriyeti,
Cehennemler kudursa, ölmez nigâhbanıyız...

O kaaaaaa...

Evet.