(bkz: kraloyun com)
ilkokulda bilgisayar dersinde öğretmen serbest bırakınca bütün sınıfın girdiği keyifli bir sitedir. hala ziyaret ederim ama şimdi genelde oyun oynamak için değilde daha çok küçük çocukları oyalamak için kullanıyorum.
yıllaar yıllar sonra sabaha karşı işsizlikten uğradığım site.
marka olmuş bir isim haline gelmiştir. pek çok flash oyun sitesi bu adı kullanır (bkz: http://www.kraloyunbu.com/)
çok güzel sitedir. küçükken de şimdi de oynadığım oyundur. kral penaltı , basketbol turnuvası , koca kafalar tenis , topçu kafalar güzel oyunlarındandır.
oyun oynamak isteyen ufacık çocuklarca arama motorlarına yazılan ilk kelimedir. bilgisayarı ellerine alıp kral oyun yazdıktan sonra oldukça zararsız bir hale geliyorlar.
çocukken bilgisayarımın özellikleri sadece burada bulunan oyunlara yeterdi. hey gidi günler hey ! şimdi gta 4, metro 2033 ohoo...
genelde garip oyunları için girdiğim oyun sitesi.
Bizim Kuşağın En Sevdiği Oyun Sitelerinden Birisidir . Sözlükten Link Çıkışı Almak için En Fazla Ziyaret Edilen başlıklardan birisi haline gelmiştir.
Duygulandım lan sabah sabah dedirten.
Vay anasını kaç sene geçti be...
kaç sene oldu bir bilsen dosutm çok uzun yıllar önceydi çok vakit geçirdim.
zamanında bilgisayar dersinde hoca dersi anlatırken bi yandan dinliyormuş gibi yapıp diğer yandan bu siteye girip çok oyun oynamışlığım var sonra hoca yakalıyor tabi kendi tabiriyle eksiyi basıyor.
efsane sitedir.
gta vice city oynamadığım zamanlarda oyun oynamak için girdiğim site. geçenlerde arkadaşım önermişti.

malum yavaş yavaş bilgisayar çağına girdiğimiz şu günlerde herkesin pc'si oyun kaldırmıyor doğal olarak. evinde interneti olanlar için ilaç gibi bir oyun sitesi.
yaklaşık 8 sene önce, eve ilk defa pc aldığımız zaman oyun oynamak için girdiğim tek siteydi. gizemli ev ve uzak diyar destanı oyunlarının bokunu çıkartmıştım zamanında.
ergen uludağ sözlük yazarlarının genelinin yan sekmesinde açık olan site.

kendimden biliyorum.
oyun kuzusu da muhteşem. mee.
Garson kızı ne oynardım be
Anılarım depreşti.
Oyunları güzeldi lan özellikle süper lig penaltı oyunu efsaneydi bak duygulandım ağlıycam şimdi ya..
gözümde canlanır koskoca mazi.
ulan üzüldüm bak şimdi, çocukluğum...
Ateş ve su oyununu galiba bu siteden oynuyordum.