bugün

Iğrençtir. Zevksizlerin işidir. Gerçekten dizileri de filmleri de berbat.
Genelde arkasına arabesk rap koyup klip yapanlar oluyor.
hanımva konova sayamaaa, sonaova sokama doyovaaaaa. huma duma zora yaaaa.
Türk dizilerinin ilham kaynağı ...
Türbanlıların vazgeçilmezi. Nedenini bilmiyorum.
Cecelist rümeysa tarafından ilgiyle izlenir.
türk dizi sektörü bunları keşfederek aşağı yukarı bütün dizilerini kopyala yapıştır yaptı. hatta aynı dizileri 1 yıl arayla yeniden yapıyorlar.
türkiye’de ergen kız kitle tarafından takip edilen dizilerdir. bu dizilerden bir veya birkaçını izleyen ortalama bir sümeyye, kısa süre içerisinde sosyal medyada soyadını korece olarak değiştirir ve ortamlarda televizyondan gördüğü kore’nin ne kadar güzel olduğundan bahseder.
çoğu türk dizisinin fikir babası olan diziler. ergen kızlardan önce yapımcılar takip ediyor.
patron-sekreter aşkı dizi felsefesinin temelini oluşturmuş düşük bütçeli aşk dizileridir.
Gözlerini ameliyatla büyülten, ten rengini estetik operasyonla açan aktör ve aktrislerin oynadığı diziler. Gerçek koreli erkekler ve kadınlar sandığınızdan çok farklıdır(çok çirkindir)... Evet size diyorum Sümeyye ve Hayrünnisa'lar...
dün itibariyle 5 dizi bitirdim. favorilerim chicago typewriter ve she was pretty
görsel

ekrana boş boş bakmak yerine bunları izlemeyi tercih edebilirsiniz. beyin yormazlar. en kötü karakterin bile çevrelerine pembe toz bulutu geçirilmiş gibidir. hiç bir karakterden katıksız nefret edemezsiniz. çünkü en kötü karakter bile kötü olmak için kötü değildir.
yeni bir tanesinin yakında kanal 7 de başlayacak olan diziler silsilesidir..
hint dizilerinden sonra kore dizilerine kanca atan kanal 7 yönetimini tebrik ediyorum..
aferin size türk dizileri zaten fazlasıyla milleti uyuşturduğu yetmiyormuş gibi siz de yabancılarını çakın amk..
tıpkı hint dizileri gibi dandiktir.. aynı zamanda tüm ergenlerin, abazanların, kezbanların zırlaya zırlaya ağlak bir şekilde izlediği iğrenç dizilerdir.
kezban avutucu.
tabiki içinde kalitesiz yapımlar olmasına rağmen çok sağlam tarih, aksiyon dizileri de çıkmaktadır.
eskiden bu kaliteli dizileri akıl süzgecinden geçirir izlerdim. son zamanlarda ne kadar imam hatipli türbanlı kezo varsa bunlara üşüşmesinden, sağda solda " ji-min in çikolatalı sütü " gibi salak saçma kullanıcı adı almalarından dolayı kusma seviyesindeyim. allah hepinizi kahretsin.
harikuri marakama masayma, torukaru hakururu tokayma
pek bir saçmadır.
kusacağım zamanlar açıyorum güzel gidiyor.
ülkemizde hep "yeaa ne kadar orijinal hikaye" diye başlayıp daha ikinci bölümünde sıçan dizilerin kökeni kore dizleridir.
Trt sayesinde sürekli izlediğimiz dizilerdir. Koreli kadınlar için izlenesidir.
uzun bakışmalarıyla türk dizilerine benzemesine rağmen bölümleri bir saat civarında olan dizilerdir. konuları orijinaldir. şimdiye kadar (bkz: kingdom dizisi) ve (bkz: itaewon class) isimli iki tane kore dizisi izledim ve beğendim. netflix'te bulabilirsiniz.
Bitince Insanın amina koyan, duygularını iliklerine kadar sömürüp ortada bırakan dizilerdir.

Edit: Right now I'm talking about Crash landing on you...
Güney Kore'de intihar oranının yüksek olmasının birinci baş müsebbibidir. Ikincisi de k-pop.
Keşfedilmeyi bekleyen cevher.

Squid game bunu gösterdi.