1. 1.
    Ekşide yazar olana kadar burayı silkmeye and içmiş z kuşağı tiplerden biri. Bura folloş oldu zaten yıllardır saçma salak başlıklar açılıyor biraz da sen

(bkz: Başlık sıçmak)
    5 -2 ... ofansif mizah
  2. 2.
    olm sen ne oldun lan. tam bir ışid militanına dönmüşsün . ataürk düşmanlığı almış başını gitmiş. naptılar olm sana . tarikata filan mı girdin kim yıkadı senin beynini. yazık.
    3 -1 ... true
  3. 3.
    konyalı bilim adamlarına inanıyorsun da heideger çıktığına mı inanmıyorsun?
    1 ... son devrin kutbu
  4. 4.
    konyali heidegger
    konyali heidegger

Yazarı tanımam etmem ama Konya ismine nerede rastlasam yukarıdaki iki tweet aklıma gelir.
    5 -3 ... temirata
  5. 5.
    tipik çomar.
    7 -4 ... jojodundee
  6. 6.
    aptal saptal başlıklarını da görmeme imkanım olmadığı için kendimi şanssız hissettim.
    4 ... sweetmandarine
  7. 7.
    Sidik yarıştırmaya gelmediği
    Her halinden belli olan yazar.
    Ufuk açan öğretici girilerin için teşekkürler
    2 -6 ... baba10
  8. 8.
    ilk kez bugün gördüm. kültürlü ve donanımlı bir insana benziyor. zihnine sağlık, kalemine kuvvet...
    2 -3 ... alidemiral
  9. 9.
    döviz kurunun yükselişini durduramayan iktidar partisinin, kuru gündemden düşürmek için farklı projelerle gündem oluşturması adına ödenek oluşturduğu sektörde çalışan emekçi biri.
    böyle söyleyince havalı oldu lan.
    (bkz: basit olan mesleği havalı biçimde söylemek)
    ek not: aktroll işte mk.
    2 -1 ... pillars of creation
  10. 10.
    Nick değiştirmiş yazar. Eski nickini hatırlamıyorum nedense.

Oldukça zıt fikirlerimiz olsa da arada PM den tartışmayı sevdiğim yazarlardan.

Fakat bir çok eksiği var okuduğunu anlamadan çok çabuk tav oluyor.

Ha bu lafı kazım Karabekir li başlığa değil geçen gün ki güneş fırtınaları üzerine ki tartışmamız için diyorum.

Kazım Karabekir li entrysine gelince de. Tek kaynaktan araştırma mı olur.

Ki sanki namus meselesi gibi savunuyorsun. Tarihi bir konuda fikir belirtmeden önce en az 2 farklı kaynağa bakarım ben. Bir birine yakın kaynaklar olmamasına da özen gösteririm.

Olayın olduğu gün orada mıydın mesela. Sen sadece bir kitapta kitabı yazan kişinin o olaya şahit olmadığı ve başka bir kişinin elindeki argümanlar ile yazdığı bir kitaptan. Cımbızla tek bir noktayı çekip gelişme sebep sonuç dizisini bile koymadan paylaşıyorsun.

burada kasıt mı var düşüncesizlik mi bilemem. Hangisini vicdanına sığdırıyor isen artık.
    2 ... uzay muhtari