bugün

kızların lügatında sevgilim yok ama biri bana yavşıyor bende onu test ediyorum demektir.
erkek lügatında tokmakçı adayı demektir.
ne konuşuyonuz ki? diye salakça bir soru yöneltmişliğim vardır.
ne konuşalım işte havadan sudan gibi salakça bir cevap almışlığım bile olmuştur.

-oh neyse erotik konuşmuyorlarmış...
biz konuşmuyoruz mu sorusu da yoneltilebilir.
'' demek artık insanlarla dialog kurabiliyorsun '' diyerek uzaklaşmak gerekir. yahu, sevgilim var de olsun bitsin. konuştuğum biri var diye kelime mi olur.
ne sevgilidir ne sevgili değildir resmiyette bir şey yoktur.
Daha yaqıshıklısı gelene kadar idare etmektir.
ilk defa duyduğum söz öbeği bakıştığım biri düşündüğüm biri diye gider bu aman diyim böyle kezbanlar türemese bari.
aklımda birileri var ama net bir şey değil hani olmaya yakın birisidir.
meali "sana vermeyeceğim, elinle mutluluklar dilerim" anlamına gelen bir bayan sözü...
içi cız ettirebilir.
kimse bu söz öbeğini çok sevdiği eski sevgilisinden duymaz umarım.
sadece konuşuyoruz,bakışmıyoruz sevişmiyoruz yani yanlış anlaşılma olmasın manasındaki söz öbeği..
gsm operatörlerince reklamlarda kullanılmak üzere henüz keşfedilmemiş kalıp söz.
-bu akşam benimle sinemaya gelir misin badegül?
+ay berkecan bilmiyor musun benim konuştuğum biri var
dış ses: ya berkecan işte öyle kalırsın, şimdi atcellliler seçtikleri bir numara ile sabah akşam doyasıya konuşuyor. ne duruyorsun hemen sen de atcell e geç seçtiğin numarayla doya doya konuş senin de konuştuğun biri olsun. Atcell, konuşturur.
kimi zaman kızın karşısındaki erkeği geri püskürtmek için uydurduğu yalandır.

+ ee sen de var mı birileri? * 99
- konuştuğum biri var tabiğ
+ hımm..(şansımı sikiyim)
Kıro kız lügatında " bana yazan birisi var " anlamına gelir. Bu tarz kimseler için müstakbel koca adayları ya da bir sonraki sevgili adayları " konuşulan kişi " statüsünde bulunurlar. " Konuşulan kişi " düzgün konuşmayı başarıp hasmının egosunu yeterince okşarsa ( ya da yeterince okşadığı yerler arasında hasmının egosu da varsa ) " arkadaş olalım mı " teklifinin akabinde ( bu seviyedeki bir kıroluk için arkadaş olalım mı sorusunun cevabı nadiren evettir, ama konuşulan kişi bu soruyu ancak evet cevabını alacağı zaman sormayı bilir ) " arkadaş " statüsüne geçilir. Hemen ardından kız için " konuşulan diğer kişiler " -> "gizlice konuşulan kişiler " ve " konuşulmayan ve geleceğe yatırım amacıyla saklanan kişiler " şeklinde iki alt gruba ayrılırlar.
E iyi o zaman denilmelidir.

Zira günümüzde normal olarak adlandırılan her bir kızımız aynı anda 10 kişiyle falan konuşmakta.
"isim alabilir miyim canım bir de adres" cümlesi ile devam edecek olan diyalog başlangıcıdır.
Tokmakçım var demektir. Sen elini sikmeye devam et demekte olabilir emin değilim.
Ne demek kalbini kırmak istemeyen kız? kız karşılık vermiyorsa ne derse desin o kalp kırılır kardeş, iki taraf da bilir bunu da.
Bir reddediş.
hmm ok..
Ben geveze değilim, hazır cevap hiç değilim, kelimelerle de nasıl oynayayım canım? tarzı bir duvar örme hadisesi sanıyorum. Dürüstçe iki kişiyle aynı anda konuşamam diyor. Bravo.

Bu arada bunu kalbî olarak ele alacaksak, zaten bu devirde insanların konuştuğu ve sokuştuğu bambaşka oluyor, görüyoruz duyuyoruz.

Kimseye güvenmeyin ve konuşmayın, kendi kendimize konuşup ekmeğimize bakalım.
Bende kimseyle konuşmuyorum efkarlibey birlikte salçalı ekmek yiyelim mi?
Çomarca; “flört ettiğm biri var.”

Bunun elitist olanı; “şu sıralar hayatımda olmasını istediğim birisi ile görüşüyorum” dur.