bugün

Dengesizlik belirtisidir.
ergen işi bile değildir.

o ne kadar anlamsız bir hareket ya..
aciz ve beyinsizdir.
Ortaokuldayken bunu yapan bir arkadaşım vardı. Başta sorunlu falan sandık. Esas amaç sonradan ortaya çıktı. Kız okuldaki serseri ve yakışıklı çocuklara kolunu gösterip işte biraz acıyor ilaç mı sürsem, hangi ilacı süreyim bla bla demeye başlayınca tamam dedik. Lafın kısası ilgi çekme amaçlıdır. Bazen sevgilinin ilgisini bazen hoşlandığı kişininkini.
(bkz: façalı haşmet)
(bkz: geri zekalı)
jilet atmak acıyı hafifletmez mezoşist değilseniz tavsiye etmem.
genelde ilgi görmek isteyenlerin başvurduğu ergence bi hareket.
anasını sikim iki tane de bende var.

lise birde muhammet diye bi çocukla tanıştık. ikimizde yurtta kalıyoruz. ranza arkadaşı. muşlu bu. bi gün muhabbet ediyoz bana dedi ki bizim orda adettir senle çok güzel muhabbet ettik vucüdumuza kazıyalım bu günü. teneke kola kutusunu aldı böldü ikiye. yarısını bana uzattı. şaak diye çekti kendi koluna.

ben de korka korka ilkini çektim çizdim. öyle olmaz dedi derin kes izi kalsın. şaak diye bende çektim aq. ikisinin de izi kaldı. ince ince kesince de oluyomuş aq. siktimin cahili. bize kesik atmayı öğretiyor.

neyse bu da böyle bi anım. anısı kaldı. her baktığımda sövüyorum.
Mons pubis ve labium majus pudentiye atmak kadar kötü değildir buradan kendini kesen kadınlarımıza selam ederim,yapmayın izi kalıyor.
ilkokulda ben de maket bıçağı ile 5-6 yere faça atmıştım fakat iki sene sonra falan izleri komple geçti.

Neden attığım konusuna gelirsek 4 yıllık platoniğime en sonunda açılmaya cesaret etmiştim fakat beni kabul etmemişti. Ertesi gün de bunu yapmıştım. Allahtan derin kesmemişim de kalmadı izi. Mallıktır, yapmayın..
Askerde daha çok psikopat görünmeye çalışan usta erlerin yaptığı eylem..
müslüm baba hayranlarının milli sporu.
Üstteki yazarın nickini yazıyorum 'iyi misiniz efenim' . Neden bunu kendinize yapıyorsunuz çocuğum. Bu yaşta bu kadar dert ettiğiniz ne olabilir ki.