Kasiyer kızlarda sık görülen itici durum. Yavşayan falan olmasın diye kasten kesmiyorlar galiba.
Bu sabahta mide bulantısı ile güne başlama nedeni.

Ya allah belanızı versin yazdan nefret ediyorum sayenizde.

Keman teli gibi o ne amk.
Milyorlarca yöntem varken neden onları gözümüze sokarak midemizi bulandırmaya çalıştıklarını merak ettiğim hemcinslerim.

Edit: erkekler siz beğenesiniz diye yazmadım bunu. Gerçekler böyle olmasa da bu sözlükte ya da başka bir yerde sizin kadınlar hakkında herhangi bir konuda yorum yapma hakkınız olduğunu sanmıyorum.

Konu kol kıllarından buraya nasıl geldi bilmiyorum ama sizin hakim olduğunuz şu dünyada kadının her zaman kadının yanında olması gerektiğini düşünüyorum. Ama bu kol kıllarının iğrenç olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Mide bulandıran kızlardır.

Rica ediyorum bak ne olur biz erkekleri bununla sınamayın alın şunları ya ben koluma taktığım kadının dikenli çit teli gibi kıllarına katlanamıyorum.
Hoş değildir, anında soğumanıza sebep olabilir.
Arka kamerayı açıp el ele fotoğraf atmalık kızdır .. eski sevgilisini kıskandırmak isteyen kızlarımız işe yarıyor ..
ormandan hallice kıllı bacaklarıyla mini şort giyen erkeklerin oturup eleştirdiği kız tipidir. hadi bakalım, bundan sonra biz de sizin kıllarınızı eleştireceğiz.
gerek duymayan kızdır her kız mahmut amca kol tüyüne sahip değil sonuçta.
görsel
Frida Kahlo bunu beğendi. Senin de boyun posun devrilsin Diego Rivera.
Kankadir kavgaya beraber girilir hali sahaya çagrilir kahvede tavla atilir ev tasirken buzdolabina beraber sirt verilir.
Ben alıyorsam onlarda alacak kardeş öyle Yok yapamam edemem.
Allaha yakın bana uzak olsunlar bu kızlar.

O ne be öyle orangutan gibi.
(bkz: kol ve göğüs kıllarını almayan erkekler)
Isimlerinin ismet, hamdi, hasan, murat çıkma ihtimali bulunan kızlardır.
Partnerinin tercihine kalmış bir şeydir. Benim için farketmez.
zaten bi kol kıllarınız var en çok görünen yerler arasında onuda almayanlar var yuh diyorum amk. bacak, bikini falan hadi idare edersin de kol olmaz be abi. sosyal yerlerde denk geliyorum kötü yani.
Almayan almaz kardesssim. Ben mesela pismanim aldigima. Onceden hic yokmus megerse!

Neyse aldik bir kere deyip aglaya aglaya agdaya devam.
görsel

Bennnxd. Bugün alcam inşş.
her daim takdir ve tebrik ettiğim kızlardır.. aferim bildiğiniz yolda devam edin sakın almayın kıllarınızı, hele de bu erkek itleri için, bir tel kıl bile koparmayın..
ben mesela hiç almıyorum her gün gördükçe içim açılıyor ve sonra karar verdim ki bana kıl çok yakışıyor.. çevremdeki insanlarda çok yakıştığını söylüyor ve böylelikle kıllarım ve ben mutlu mesut yaşayıp gidiyoruz.
entrileri okurken kol kıllarımı okşadım canım kol kıllarım moralinizi bozmayın bu şuursuzlar ne dediklerini bilmiyorlar.
alınca daha gür çıkacak zanneden kızlardır.
görünce mide bulanıyor orası kesin.
Bende o kadar az ki diyecektim kızlar diyormuş. Kılsız bir erkek olarak hayatımdan memnunum. Kıl yumaklarına acıyorum.
A101'de kasiyer olan kızlardır.
Resmen yürüyen iğrençlik olan kimselerdir. Ben bunların kız olduğuna inanmıyorum. Bunları 5-6 gün bir yere kapatın sakallarının çıktığını görürsünüz. Hatta gerçek ismi ismet, erdal, ali bile çıkabilir.