entry'ler (27)

hayatınızın bir cümlelik özeti

manzaram karanlık ve çilekeş.

uyursam unuturum

Unutmak için uyursun sonra rüyanda görürsün :/

insana gerekli olan 3 şey

Sevgi , saygı , sadakat

bim poşetiyle yüzünü yakan mal

Poşetler 25 kuruş nasıl kıymış o paraya :(

kıskandırmaya çalışılmak

Ay hemen yazmalıyım yoksa kapıcaklar güzelim çocuğu dememizi falan mı bekliyosunuz ? Neden yapıyosunuz bunu çok gereksiz bi hareket bence . Kıskandırmak yerine seviyenizi düşürüyosunuz haberiniz yok .

sevgiliyi koklamak

Öpmekten daha samimi bulduğum eylemdir ..

dilan dere türkiyenin en güzel kadınıdır

Poposunu yana kaydırsında diğer kızları görebilelim .p

dilan dere

Kendine saygısı olmayan gereksiz biri.. götüyle grur duyup teşhir etmeye bayılır ..

aşk acısı çeken erkek kankayı teselli etmek

Kelin ilacı olsa kendine sürermiş hesabı .. ama insanlık görevidir :D

unutamıyorum

Canını yakıp ciğerini kül etsede onda ararsın dermanını.. ben en çok seni özledim dediğimdeki umursamazlığını unutamıyorum.

insanlardan soğuma nedenleri

Sözde çok seviyorum deyip bişeyleri bahane edip gidenler
Ayrıldıktan sonra hemen ava çıkan erkek
Çevrimiçi olup geç cevap veren tipler.

kızların hoşlanma belirtileri

instagram storye hikaye attıktan sonra izleyenlerin arasında onu aramak , whatssap pp resmini incelemek onun yanındayken saçına başına ekstra özen göstermek ve kekelemek.

30 yaşında bakire kadın bulunur mu sorunsalı

bu başlıklara fitil oluyorum ben ya .. insanın beyni , kalbi bakire olsun kadınları zar parçasına göre yargılamaktan vazgeçin artık

ayrıldıktan 1 ay sonra sevgili bulan eski sevgili

Ayrılmadan 1 ay önce tanıştığı kişidir .. yedek oyuncunun sahaya girmesi gibi bişey

özür diliyorum

iki kelime ve utanılıcak bişey değil bu .. bazen kullanılması gerek medeniyet görmemiş hanzolara tavsiye

mesaja geç cevap veren insan modeli

Mesaja geç cevap veriyor çünkü çok heyecanlanıp stres olmamı istemiyor hatta hiç yazmıyor gözlerim bozulmasın diye çok seviyo beni ya ..

kol kıllarını almayan kızlar

Arka kamerayı açıp el ele fotoğraf atmalık kızdır .. eski sevgilisini kıskandırmak isteyen kızlarımız işe yarıyor ..

geceye bir söz bırak

Herkes kalbinin ekmeğini yesin haksız yere kalp kıranlar kırdıkları yerden kırılsın .

seksin kadınlara hakaret olması

Türkiyede daha çok görülen bi durumdur .. erkekler yapınca oo helal olsun kız yapınca kaşar oluveriyor. Bebeklikten başlıyosunuz hadi oğlum amcalara pipini göster demeye neden ? At gözlüklerini çıkarıp daha objektif bakılsa herşey daha farklı olabilir ..

susan kadın

Zamanında çığlıklar atıp sesini duyuramayan kadının vazgeçişidir.