bugün

şu hareketi orospu bile yapmaz.
uzun vadede sorun yaşatacak durum.

bence kocayı threesome a ikna etmek kesin çözüm olacaktır.
Umarım flörtlerinin de karıları aynı senin gibidir domestik.
Evet, bende diyorum neden cevap gelmiyor saat akşam 5 den sonra.

Sözlükten devam edicez artık. Akşam nabersin?
her türlü aldatmanın sonu er ya da geç kötü biter unutmayın. ya ölümle ya sevdiğinin bir ölümüyle ya da uzun süre acı verecek bir şey ile... bu tarih boyunca hep böyle oldu; böyle olmaya da devam edecek. artık karma mı dersiniz ilahi adalet mi dersiniz bilemem.
kız arkadaşıma yazıyorum diyemiyor musun? biraz pratik ol.
(bkz: iğrençlik)
(bkz: ucuzluk)
(bkz: aşağılıklılık)
Buralarda hiç zekice bir kurgu göremeyecek miyiz?
Nasıl bir zamana denk geldik hiç anlamıyorum. Bu kadar mı yozlaştık. ahlak, erdem, şeref, onur, haysiyet vs artik kimse de kalmadı mı??? Eşle beraber yedekler de türedi. Sen birini ya da birilerini yedekte tutarken, unutma başkası da seni yedekte tutar. Kendine yapılmasını istemediğini sen de başkasına yapma. Ayrıl ne b.k yersen ye.
Haa bir de başlığı açan abla hey maşşallah kocanı geçtim haberi belki yoktur ama alkolik adam ile baretli mehmet bile bile göz yumuyorlarsa senin bu ilişki biçimine daha ne diyeyim. Hep beraber geniş geniş mutlu olun.
Edit: eksi oy verecek ne var, sizin ahlaksızlığınıza alkış tutmadım diye mi? ister gerçek, ister trolluk ( trolluk de neyse bunu da burda öğrendim) olsun yanlış bir hareket.
domates ev hanımının ulu sözlük salaklarına perdah çekmesi durumudur.

tanım: eli sikte göz oynaşta kadın eylemidir. evet..
trollük yapiyom ben yeaa kisvesi altında fantezilerin ortaya çıktığı durum.

haasssiktir oradan.
iğrenç, aşağılık bir düşüncedir. yalan söylüyor arkadaşlar bekar falan değil evli kendisi. fantezi yapıyor sözlükte. gerçek bu yazdığı.
iğneleme herhangi bir durumu kendi üstünden örnekleme gerektirmez ki?
Ne yaptığınızı çoğu kişi anlamıyor sayın domestik. Kedinizi sevmesem sizi troll kategorisine sokacağım.

Böyle bir durumda boşanın bu arada. Boşanmayı götünüz yemiyorsa hayatınıza başkasını sokmayın. Her şey heyecan değil. Adrenalin ve flört bağımlısıysanız evlenmeyin.
Trolluk adi altında zihinsel kabullenme nice greek man.
Donuzu hak eden biridir dışlayın bu gerzeği.
flört de değil flörtler.
Sadece Mesajlaşamamak tek derdi olsun.
Kimbilir hangi pozisyondan pozisyona sokuyordu bu flörtleri.
tutar bu troll tutar.
"Çık zır dırım. Kıcınız kıskınmısın dıyı mıcbır kındısıylı ılgılınmık zırındı kılır flırtınızlı mısıjlısımızsınız.
Gıtsı ďı kırılsın."
görsel

Buton biraz paslanmıştı kullanılmaya kullanılmaya iyi oldu.
Ben bdsm görsel atınca "tü kaka" domestik abla boynuzspor muhabbeti yapınca troll,fantezi...

Zannımca şakası bile mide gerektiren, iğrenç bir durum.
Yazan komik bulabilir ama her icraat düşünceyle başlamaz mı hatta biraz şaka karışık.
işte bu yüzürden evlenmiyoruz beyler. Enayi olmamak için.
(bkz: bana bir koca lazım)