bugün

Alanya Kleopatra plajı Alman, iskandinav, ingiliz ve iskoç hatun kişilerinin açık büfe fok balığı gibi yattığı, gizli fotocu meme manyaklarının kumdan kaleler yaptığı, tertemiz denizine eşsiz günbatımına sahip nadide bi plajımızdır efem. Günbatımında birşeyler yudumlarken ufka bakarak insan şöyle der. ''işte tatil budur'' . Denizinin bi kısmının kayalık olması, derinliğinin değişken olması eksi yönüdür, aslında burayı meşhur yapan kumudur kumu. iddia ediyorum burası Fransız toprağı olsaydı Marsilya ve Nice e 15 basardı.
alanya'nın damlataş mevkiinde yer alan dünyaca ünlü kumsalımızdır.
her an bir turist size yaklaşarak "i'm sorry, how can i go to kleopatra beach" diye sorabilir, hazırlıklı olun. *
Akyaka sedir adasındaki plajdır. Muazzam bir manzarası vardır. Kumsal koruma altındadır.
alanyada bulunan bu plajda bizden baska turk yok diye dusunuyorum.
elalem bizi bizden iyi biliyo vallahi.
birazdan alanya kalesine de yururum diye dusunuyorum.

edit: dev dalgalar var bugun. yasasin.
aşırı dalgalı bir denize sahip plajdır.
son habere göre kanalizasyon suyu boşaltmaya başlamış oteller kirlilik mevcutmuş.. çok güzel bir plajdı özellikle denizi temizdi umarım öyle bir pislik yapmazlar ya da müdahale edilip düzeltilir.
sedir adasindakinden bi kavanoz kum çalmistim. getirdim, senelerce öyle durdu o. kafaya bak. sonra garip bi şekilde kayboldu, bir kere de demedim ki aga kum nerede?
turizmin çöküşüyle birlikte iplemenmeyen plajdır.
(bkz: Kleopatra hamamı)