bugün

sürekli bir yerlere gidip karı kız kestiğini iddaa ediyor.
(bkz: #46430341)

Benzer şeyleri yaşamışız. Benim en zorlandığım kısım eşimin ve ailesinin hastalandığımı anlamamasıydı. Hepsi üstüme gelmeye başlamıştı. Yaşadıklarım yetmemiş bir de Cehennemde gibiydim. En kötüsü de oğlum 3 yaşındaydı ve bana muhtaçtı. Tüm gün ona bakıp bakıp ağlayıp kendimi aşağıya atmak istiyordum. Hem delirdigimin farkındaydım hem de düzelemiyordum...
texas' da tüfekle bira kutularını vurduğumuz, manhattan' da seri tecavüzcü kovaladığımız, harlem' de siyahilerle rap yapıp dans ettiğimiz, colorado' da soğuk doğal göllerde yüzdüğümüz, zaman zaman meksika' ya gidip senyoritalarla içip, sohbet edip seviştiğimiz değerli dost.
34 yaşında boşanmış bir erkek olarak evlenmeye benden daha çok yakın. çünkü kadınlar boşanmış erkekleri sever.

edit: evlenmek istemiyormuş sadece fakbadi takılmak istiyor çakal.
dün gece boston banliyölerinden birindeki salaş barda viski içerken hayat ve varoluş hakkında sohbet ettiğimiz yakışıklı ve karizmatik yazar.
Ben evlenmek istiyor muyum bakalım?

Bir daha asla! Asla! Asla!
Gençler eğleniyor muyuz?
görsel
afiyet olsun panda.
afiyet bal şeker olsun abicim..
Geçmiş doğum günün kutlu olsun.

iyi 34 yaşlara.

Arv.
ikizler burcu bebesidir, bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun bebe...
Bunu da alacam. Hepsi benim olacak.
Beni o benim.asfafas.
madde mi kullanıyon kız sen.
Nasıl gidiyor gençler iyi mi öyle?
görsel
içtiğin rakıyi zikeyim sevimli ayı yavrusu seni.
Ekşi tatlı ne varsa koymuş meze diye.
Lan o iş öyle çalışmıyo midene yazık.
Benim de sevdiğim bir yazardır.
Koalalığın hakkını vermişsin, adamın mezesi bile bir koalanın tabiatına uygun hazırlanmış gibi.
PKK'yı destekleyen yazardır.
Solcu yazardır.

3 iq Faşistlerin pkk'lı yaftalamalarına alışıktır.
Sevdiğim bir adamdır, koala olmasına rağmen klarnet çalabilen, ender rastlanan bir türdür.
Abimizdir sever sayarız her ne kadar kimi şeylerde farklı düşüncelerimiz olsada şüphesiz..
1.90 ım 110 kiloyum deyip duruyor daha bi numarasını göremedik.
190 boylu 110 kilo adamsa boylu poslu bir adammış. ben eşi olsam ayrılmak istemezdim. beni avcılar'da görmüş.
Klarneti ağzıyla mı çalıyor merak edilendir.
bir zamanlar siyasi konuşmaktan kafayı yemiş ancak şuanlarda baya sakinlemiş yazar kişisi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar