1. 1.
  bana 'arkadaşlık' teklif Edip "şuursuz musun napıyorsun" dediğimde manyak şişko diyen, sonra özür dileyip dost olalım mı diyip sonra yine saf değiştirmiş olan iyyneci yazar.

  o arkadaşlık ciddi olursa iş nikah masasında bitermiş. öyle diyor.
  şunun söylediği şeye kızdığımda egolu olan ben oluyorum ya. 'mikemmelmişim' bir de. birilerini reddettiğinde egolu, 'mikemmel' falan olunmaz sayın yazar. sanki kendisi naif, ettiği lafı bilen birisi de bana hırlıyor ya. adam mükemmel olduğumu düşündüğüm için onu reddettiğimi düşünüyor.
  en az babam yaşındasın haysiyetsiz herif. tinder mi lan burası öyle önüne gelene "arkadaş olalım mı ihihihi" diyip fotoğraf atacaksın? kendini bana egolu diyerek haklı çıkarmaya çalışıyorsun. utanmadan ya. aklım almıyor. "beni aşağılayıcı sözcükler kullaniyosun aynı karşılığı benden alırsın hadi şimdi engelle donuz" dedikten sonra nickaltımı açıyorsun. inşallah donuzlamışsındır.

  egoluymuş.
  dengesiz seni.
  şunu dediğini de oylayanlar var. Allah aşkına donuzlasanıza beni. yalvarıyorum.

  edit: (bkz: #40893392) oylayın oylayın daha çok oylayın. aynı bokun laciverti pezevenkler sizi.
  5 -3 ... lavandula
 2. 2.
  Yukarıda nickaltıma sıçan sözlük üyesi nasıl bir pislik ki; bana ettiği hakaret ve aşağılayıcı sözleri yetmezmiş gibi, girdiğim Entrymi beğenen yazarlara da küfür ediyor artık.

  Oha çüşş yuhhh
  4 -1 ... kingkong2005
 3. 3.
  ANGARA çinçin mahallesinin akepe teşkilatında başkan yardımcılığı görevini üstlenen 2005 doğumlu üyecik.
  2 -1 ... true
 4. 4.
  https://m.uludagsozluk.com/e/40901558/

  Sesli güldüm buna.

  Siz yok musunuz ya.... “komutan” sıfatı bir olgu/birlik/muharebeyi komuta ve idare etmekten gelir. Mesela benim babam bir “komutan” çünkü kendisi emekli albay olarak kıtada takım, bölük, tabur, alay komutanlığı yaptı. Mesela fatih bir komutan çünkü savaşlarda ordu kumanda etti, mesela mustafa kemal atatürk bir komutan yine savaşlarda ordu komuta etmiştir.

  Ama sayın cb nin böyle bir vasfı yoktur. Evet anayasaya göre bazı durumlarda ordunun başıdır ama o durumların hiçbiri şu ana kadar yaşanmamıştır keza barış zamanında da bu yetki genkur dadır.

  Ama siz böyle yalamaya devam ettikçe komik oluyor devam edin.
  3 -4 ... flat head
 5. 5.
  2005liymiş.
  1 -3 ... true
 6. 6.
  https://m.uludagsozluk.com/e/40905449/

  Arkadaşa biri 15 temmuzun bir savaş olmadığını, savaşın eşit statüdekiler arasında olan bir fiil olduğunu, askeri darbelerin savaş niteliği taşımadığını anlatsın lütfen. benim bu haftalık cahil ehlileştirme kotam doldu maalesef.
  1 -2 ... flat head
 7. 7.
  King kong 4'ü king kong 2005 zanneden zırcahil.

  Bu mantıkla bakarsak; home alone 1'e home alone 1991, recep ivedik 1'e recep ivedik 2008, hababam sınıfı merhaba'ya hababam sınıfı 2003 demek lazım.

  Hıyar ya !

  https://youtu.be/5NSW1HbJ_ac
  https://youtu.be/KciBjMkYCkA

  https://youtu.be/BNWmW3tALJU
  https://youtu.be/MmRPqP3i0_s
  -1 ... ataturkcu 20
 8. 8.
  1.king Kong 1933
  2.king Kong 1976
  3.king Kong 1986
  Bu mantığa göre King Kong 2005 4.mü oluyor?
  Yok öyle birşey King Kong filmleri seri olarak çekilmedi.
  Çeşitli zamanlarda tekrar filmleri çekildi.
  -1 ... kingkong2005