bugün

dostunun samimiyetine sığınarak ona takılan yazar.

yoksa kimin ne dinlediği beni bağlamaz.

müzik zevkine de sınır çizecek, kota koyacak ya da altında ideoloji arayacak değiliz ya.

mal mıyız biz?
facebook hesabımdan tut oturduğum şehire, sözaltı ve itü sözlükteki nickime kadar her şeyi bilen yazar.

korkuyorum.
Varoluşsal sıkıntılara sürrealist çözümler üreten yazar. Uzun uzadıya manalar içeren yorumlar yerine öfke ile karışık alay sunmayı tercih ediyor şu sıra. Kendisinin etinden sütünden faydalanamıyoruz bu şekilde.
at gözlüklerini kenara bırakan kaliteli birkaç yazardan biri.
(bkz: #25691023)

bir yazar.
Uselessxx ile kanka olursa beni unutsun yazarı.
Üstat koş manitayi kapıyorlar yenge de maşallah sen izin alır almaz coştu.
kız diyenler var. kesin bilgi mi? yayalım mı? *
(#25700465) aynaya bakmadan kaliteli yazarlara iftira atıp popüler olma hevesinde yazar.
yazarları karalarken bile özgün olamayıp esinlenmekten kendini alıkoyamamaktadır.
isim yapmaya gelmiş vasat troll. *

şaka tabii ki. adam sözlüğe bilgisini boca ediyor hiç utanmadan, sıkılmadan. ama kinami başgan biz alışık değiliz böyle bilgili insanlara sözlük ahalisi olarak. ondan kelli sen bizi örsele, incit bizi; ruhumuzu tepikle. ahey ahey ahey.
Sanırlar ki özelden mesajla karşılıklı nickaltı konusunda anlaşıyoruz. Hayır, hayır bin kere hayır. Bu saygıdan hep. Solcu takılıp durur , içindeki faşisti sevmediğinden. Oysa ben bilirim tek hakiki fikirlerini. Çay & sigara ve rock 'n roll yaparken buraları dağıtır , zabaha da çaylak olur. Içerde kalıp her geri dönüşünde yazdıklarındaki küfür oranı artar. Bunu da tek keşfeden benim galiba sanırsam ki muhtemelen.
Kınamayıp hemen takan yazar. insan takmadan önce bir kınar bir ihtar verir amk.
Online olan yazar.
Gidin uyuyun amk ya.
Online olup entry girmiyor keko. Ama yine de nick altı coştu hadi bakalım. Çok seviliyorum yiaa diye dolaşması yakın buralarda.
Duydum a göre online imiş.
Çık ortaya kozlari paylaşıp koz oyniyacaz senin ile.
online olup entry girmeyen yazar.
esefle kınadım seni , haberin ola.

Yok yok severim kendisini ..
2 gün önce entry girmiş.
En son ne yazmış diye bakarken yüzümü güldüren yazar.
(bkz: #25757345)

Ola biler amma olmaya da biler. Olubda olmaya biler, olmayıb da ola biler....
efendim kendisinin yeni bir yeteneğini keşfettim. bildiğiniz dağıtıcı forvet. evet, rakip defansı hallaç pamuğu gibi atan türden hemi de. halı sahada maçını izlemeye davet etti ama arada kilometreler olduğunu için şimdilik gelemeyeceğimi bildirdim. ne diyelim: bol bol gol atsın, vurduğu gol olsun yahu. *
sen de benim aklımda hep lüzumsuz karakter olarak kalacaksın!
11. nesil bir yazar.
Halden anlayan japon asıllı zenci yazar.

Iltifat ve övgülerine layık olmaya çalışacağıma and içerim..
Tanim: liberal yazar.
Halen yanlayan japon asıllı zenci. inşallah kızdır.
dualarınız kabul oldu, evet kızdır.

lakin sözlükten sevgili yapmıştır kendine.

buraya yazdıklarınızı görürse pıçağı yersiniz baldıra, uyandırayım. *
Kızdan da öte yazar. Huri gibin inşallah. Ama öyle bakmayın kırılır. Hiç koklanmamış siyah bir gül o. Uzun süre peşinde koştum ama hiç yüz vermedi kahretsin.
eski karım olan yazardır.
sözlükten aranmaya başlamış bi de yazık, allahtan çocuk yapmadan boşadık da kurtulduk.
iyi bir insandır. sözlükte saygı duyduğum daha doğrusu saygı duyulabilecek tek ateisttir. diğerleri kötü kalpli insanlar. bu arkadaş cahil desen değil, özgürlükçü, ırkçı değil.. e ne olacak ki başka yani. birtek namaz kılmıyor *

edit: ayrıca kusura bakmasın kendisini zaten bir insanda olması gereken özellikleri sayarak övmek gibi bir hakaret etmiş oldum. ama sözlüğümüzün ateist profili kötü ya ırkçı ya özgürlüklere karşı ya militarist.. kendisini onlara göre yargılamış oldum. aslında neden sadece bu açıdan bakıyorum o da sorulabilir. ama gene suçlusu benden çok sözlüğün kötü ateist profili. onlara sinir olup bi garip hisle 'ya sen bunlarla nasıl aynı fikirdesin?' diye sorasım geliyor nöreyim.
Son gelen bilgilere göre atayiz , yakışıklı ve erkek yazar. En büyük hobisi sözlükten düşürdüklerini şeytana kurban etmekmiş. Zombili şeyleri severek izler, dünyanın sonunu getirme planları kurar imiş.
güncel Önemli Başlıklar