1. 1.
  bir netflix filmi. bkm yapımı ve senaryosu uyarlama, uyarlayan da yılmaz erdoğan. başrollerde yılmaz erdoğan, ahmet mümtaz taylan ve cem yiğit üzümoğlu var. 8 ekimde netflixte yayınlanacak.

  --spoiler--
  Baş komiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin faalini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.
  --spoiler--
  1 ... kedisever satanist v2
 2. 2.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2185038/+

  Yılmaz Erdoğan’ın hem başrolünü üstlendiği hem de senaryosunu kaleme aldığı “Kin”den ilk fragman yayınlandı.

  Netflix‘te ekranlara gelecek Yılmaz Erdoğan‘lı “Kin“den ilk fragman yayınlandı. Senaryosu Güney Kore yapımı bir filmden uyarlanan Kin‘i Erdoğan kaleme aldı. 8 Ekim‘de Netflix‘te ekranlara gelecek BKM yapımı film, Türkan Derya tarafından yönetildi.

  Oyuncu kadrosunda Erdoğan‘ın yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy, Duygu Sarışın gibi isimlerin yer aldığı filmin konusu şu şekilde: Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.

  https://www.birgun.net/ha...ragmani-yayinlandi-358557
  -1 ... traveler of secret moments
 3. 3.
  Uyarlama oldugundan yılmaz erdoğanı elestiremecegimiz film. Kendisi daha iyi filmler yapiyor zaten. Saçma bir senaryo ama tabi oyuncular icin izliyorsun.
  3 ... la loba
 4. 4.
  Ahmet mümtaz taylan bey için izlediğim film. Yani bilmiyorum kulvarında çok daha iyileri var. Sadece bir replik akılda kalıcı ve etkili ki zaten filmi o replik üzerine yazmışlar sadece gibi.

  Amaaan ben ne anlarım filmden yaa.
  1 -1 ... milimlik