bugün

japon ismi gibi. kimoki de olabilirmiş.. hoşgelmiş.
sevgilisinin, bol soğanlı dürüm yiyip öpüşmeye çalışmasından muzdarip, dürüm mağduru yazar.
(bkz: naneli sakızın icadı)
sevgilisini kırmamak için al bi naneli sakız çiğne diyemeyen yazar. yoksa naneli sakızın icadından haberi var.
hoşgelmiş yazar.
(bkz: nasıbişikio) *
sıkıcı gecemi renklendiren, kalemi elinden düşmesin dediğim, nesildaş yazar.

hoş gelmiş!
diğer bir şekli(biliyorum çok kaba ) ;

-kimsin lan sen ?

ayrıca nesildaşım hoşgelmiş .
yine yeni yeniden hoş gelmiş yazar. koşuştursun efendim sözlükte.
#8943077 doğru tespitlerin insanı olmaya aday.. hoşgelmiştir..
(bkz: 9484475)an itibariyle şansını zorlayan yazar.
odasını bok götüren ve o boklarla mutlu mesut hayat süren ev arkadaşım. karınca, örümcek ve bilimum haşeratla koyun koyuna uyuyan dünyanın en hayvansever hatunu. and içtim odanı toplayana kadar seni bütün sözlük camiasına rezil edicem kızım.
HEMŞERiM.
asla üzülmesindir o. gerekirse nick altını entrylerle doldururuz efenim yüzü gülsün yeter ki.
yalnız kalmasına razı olmadığım, nickaltını zevkle ziyaret edeceğim yazarımız.

saygılar. *
(#12259752) nolu entrysinden ötürüdür ki alnısından öptüm efenim...
algı problemi olduğunu düşündüğüm yazar.
--spoiler--
buraya bakmayın!

sevgili yuksekdozalkol seninle tanıştığıma memnun oldum. ben senle hep barışık olmak istiyorum. bazen kavga ediyoruz ama biz yine de kuzeniz. herkesin istediği gibi sen de istediğini yaparsın. sen, ben, özge ve öykü seninle çok iyi anlaşıyoruz. başkalar sana kötülük yapabilir ama sen onlara aldırma. senin nasıl biri olduğunu biliyor.* * sana hayatında 3 şey dilemek istiyorum.

1.sağlık
2.mutluluk
3.başarı
inşallah bu 3 şey senin hayatında hep olur.

aslında bunları buraya yazacağıma arkadaşlık ederken söylerim. sana bu kadar yazıyorum kusura bakma.

seni seven örümcek,
elbet bir gün ölecek.

öptüm! pup...pup
--spoiler--

geçen gün hatıra defterimi buldum ve okuduğumda kaç yıl önce bunları bana yazdığını gördüm. ben de sana küçük bir hatırlatma yapayım dedim. gerçi o sayfayı buraya geçirmek hiç de kolay olmadı, o kadar çok güldüm ki. şunu anladım ki ben o günleri çok özlemişim. neyse bana kalbin kadar temiz olan bu nickaltını ayırdığın için sana çok teşekkür ederim.
sanırım, jehan hayranı sayın yazar.
Molfix reklamında ki japon bebeğe verilen isim.
güncel Önemli Başlıklar