bugün

(bkz: 7dep)
galatasaray hukuk okuyan elemanın leon'u izlemediğini öğrendiğimiz film. piii ne biçim adamlar var lan.
oyuncularını, pardon yarışmacılarını polemik yaratacak kategoriden seçen yarışma.
ygs sayısal'da türkiye ikincisi olan, galatasaray üniversitesinde okuyan, ingilizce ve fransızca bilen bir gencin; shape of my heart'ı amerikan güzeli filminin müziği sanıp elendiği yarışma.
üzüldüm inek'ciğe.

insanlara ders olmalı ama bunlar. dipleri düşüyor çünkü böylelerini gördüklerinde. inekler, paralılar ve iğrenç bir hırs var içlerinde. başka da bi numaraları yok.
(bkz: nami baser)
normal insanlar yarışınca, hakkında entry bile girilmeyen yarışma.
eski formatından uzaklaşıp gerçekten salakların veya çok güzel salak taklidi yapabilenlerin yarıştırıldığı bir yarışma olmuş. eski formatında olsa zaten "vay be adama bak ne bilgili" diyecek adamlar da azaldı zaten piyasada. muhtemelen "bu ne lan, götüm gibi, her boku biliyor götto." falan diyenler çoğunlukta olacaktır eski formatında olursa. zaten eskisi de reyting sebebiyle kurban verilmişti.
yarışmaya katılmak için en önemli şartın üniversite giriş sınavında derece yapmak olan yarışma. yani bu kadar derece yapan kişinin yarışmacı olması, tesadüf olamaz herhalde. ben hiç boşuna beklemeyim çağırılmayı. bana soracak "öss'de ne yaptın?" diye, ben de diyeceğim "2002'de girdim, 120 barajını geçemedim" elbette benim gibi bir cahili çağırmazlar yarışmaya.
üniversite sınavlarında derece yapmış, cern'deki deneye katılan, 5-6 dil konuşmasını bilen yarışmacıların üçüncü soruda elenmeleri sonucu içten içe sevindiğim yarışma.
en çok bizim okuldan çocukların gidip rezil olduğu yarışma. sonra üniversitelilerin mal olduğu gerçeğini yazınca eksiye abanıyorsunuz ibneler. boğaziçi diyorum lan boru mu?
boğaziçi üniversitesi'ne dereceyle girenlerin türkçe deyimleri bilmediğini bize defalarca göstermiş yarışma.
18-19 yaşında, okumuş, ileri derecede genel kültüre sahip birinin rahatlıkla kazanabileceği bir yarışmadır.
inanılmaz derecede kasıntı, ağzına ıslak odunla vurulası bir kızın, yarınki programa kaldığı* yarışmadır. o elenene kadar izlemeye başlamamak gerek.
"ben şöyle eğitim gördüm, böyle iyi eğitim gördüm" diye gelen pek çok kişinin rezil olduğu/edildiği yarışmadır. kişi aslında ne kadar çok şey bilirse o kadar az şey bildiğini görmeli.

ayrıca katılmak gerçekten zor ve çileli. bir de şu detaya dikkat etmek gerek, yarışma ilk çıktığında adı "kim 500 milyar ister" idi ve gerçekten yarışmacılar aşırı derecede zorlanıyordu. şimdi hem joker sayısı fazla hem de yarışmadaki para sıralaması daha kolay olacak şekilde ayarlanmış.
an itibariyle jesus'a benzeyen adamın yarıştığı yarışma .
insanı bilgilendiren bilgilendirirken de güldüren yarışma programıdır.
"hahh bu soruyu yapamadı mı?"
"nasıl bilemez." in yanında
"bilgili çoçukmuş."
"way be helal olsun." dedirten, türkiyede olması gereken yarışmadır.
'bir bakışta' en kısa süreli yarışmacısını içinde barındırmıştır.
ulan dangalak ilk soruda elendi beni kirdi gecirdi ya. ondan sonra gelen yarismacidan ossde kesin derece yapmistir diye umudum vardi fakat lise sonmus cocuk. bu sene yapar kesin. oyle bi hava var elemanda.
o liseliyi bekliyoruz şu an. Ve reklamlar bitti. *
barney stinson gibi takım elbise takıntısı olan bir liselinin şu an yarıştığı program.
Az önce olduğu gibi ilk soruda elenen insanları görünce içime öküz oturmasına sebep olan program. Heyecan denilen şey ne beter azizim. Böyleleriyle dalga geçenler için geliyor sıradaki cümlem; "Gülme komşuna,gelir ba... " şu on yedi yaşındaki ayak yoluna giderken bile takım elbise giyen çocukla dalga geçmek istiyorum mesela; ama çocuğum böyle olursa diye korktuğumdan susuyorum.
ulan cocuk harbiden cok nur suratli be. feyzli bayram abi gibi. helal olsun.
bende mi katılsam yeaaa diye tepkilere sebep olan yarışmadır, yarışmacı kişinin bilemeyip sizin bilmeniz ise ego şişirmek için birebirdir.
şu anda, eser yenenlerin 30 kg zayıflamış haline fena halde benzeyen birinin yarıştığı yarışma.
güncel Önemli Başlıklar