bugün

Sadece yiyerek olmaz. Herkesin metabolizması aynı değil. Spor öyle birşey ki hem kilo aldırır hem de verdirir. Düzenli spor ve besin takviyeleri şart.
Depresyona girin ve anti depresan kullanın.
çok uyuyup metabolizmanızı yavaşlatın. eğer bunu yapmazsanız şırıngayla yağ alsanız kilo alamazsınız.

eğer metabolizma yavaşlatamıyorsanız her gün mutlaka harcadığınız kalorinin fazlasını alın kusarak yiyin öğürerek yiyin. ama yiyin.
(bkz: sadrazam yarrağı) yiyin.
Aslında buraya birçok tavsiye sıralanabilir. Şunları yap, bunları ye, böyle yap gibisinden fakat öncelikle bir bilgili kişiye görünmek lazım. Neden kilo alınmadığını veya ne kadar alması gerektiğini falan iyice öğrenmesi sebepleri ve yapabilecekleriyle listelenmesi gerekmektedir.
Bende fazla var. Ucuza veriyorum.
50 tl ye 10 kilo alabilirsiniz. yıllar önce denemiştim. fena halde işe yaramıştı.
Acil ihtiyaç Duyduğum tavsiyeler. 58 kiloya düşmüşüm. Boyum 1.78. Bir ay sonra okullar açılacak. O kilo ile okula gidemeö ben aqu. Başkalarının sözlerini abartmaktan ziyade, kendini yakışıklı görmek isteyen birisiyim. Acil kilo almam gerek. Elinizi ayağınızı öpeyim, bana bi çare..
yemek yiyin.
muz ye kalorisi çokmuş.
birde geceleri yemek ye
karbonhidratin anasını ağlat, paketli sağlıksız ne kadar gıda varsa ye. meyveden sebzeden uzak dur. kalori, kalori, kalori. o kadar.
akşam 8 den sonra bol bol meyva ye. karbonhidratı günde 6 öğün ye, proteinle beslen sabah ve öğlen. ama gece 8 den onra meyve yemeyi unutma. Öyle az yeme 1 kilo üzümü bitir. 6 ay sonra sağlıklı şekilde 20 kilo alırsın.
geceleri yemek yiyin. kesinlikle etkili bir tavsiyedir.
Meyve ye,geceleri yemek ye tavsiyeleri bende işe yaramayan tavsiyelerdir.
En etkilisi takviye,tamam güzel günde 5 öğün yersin,karbonhidrat alırsın falan filan ama kuruyemiş çok önemli.Her gün 200 gram fıstık göm,pahalı bir şey değil 2.5 TL civarı, yaklaşık 650 kalori.
Bir diğeri de cici bebe.1 kiloluklardan alıp günde 200 gram ye.
Böyle yaparak 1 ayda 4 kilo aldım ben.Dene derim.
yarın yokmuş gibi yiyin.
günde yarım kilo sadrazam yarrağı yeyin.

(bkz: sadrazam yarrağı)
Ne varsa yiyin diyecem ama bende o durumdayım birader herşeyi denedim sonuç sıfır nacizane entrylerinizi bekliyoruz sevgili yazar dostlar.
Tahminimce yaşın itibariyle zayıflaman gayet normal. Kilo alıcam diye sağlıksız besinlere sarma hayat kaliteni düşürme. Bol bol kuruyemiş meyve protein ağırlıklı beslenmeye bak. ilerde Yağ olarak geri dönsün istemiyorsan sporunu aksatma. Kafaya da fazla takma üç beş yıl sonra bu göbek niye gitmiyo diye ağlayacaksın Çünkü.
prakten ilaç al öncelikle eczaneden, günde 4 öğün yemeye çalış, sabah kahvaltısı altın kuralımız kahvaltı olmazsa kazanç olmuyor gibi düşün. 3000 kalori üstüne çıkmaya çalış, maddi durumun iyi ise gainer'lara yönelebilirsin değilse mümkün olduğunca protein oranı yüksek besinler tercih et kilo her türlü alırsın ama önemli olan nasıl aldığın. 1 ayda alacağın kilo ile atletik bir vücuttan ziyade yağlı bir vücut olacaktır önemli olan kiloyu kas olarak almak. dediklerimi uygularsan kilo alırsın istisnasız herkeste işe yarar o ilaç yeter ki öğünlerini ıskalama. unutmadan alman gerekenden fazla proteinde alırsan oda yağa dönüşecektir.
görsel
(bkz: tahin pekmez)
sigara içmeyin. sigara içmek zayıflatır.
Ekmeğinize mayonez sürüp yiyin çok etkili.
Acil ihtiyaç duyduğum tavsiyeler. Olmuyor aq ne yapsam olmuyor! Dahiliyeye mi gitsem bi acaba? Çok güzel yüzüm var, saçım var ama gömleği giyince sıkmıyor beni aq. Hepsi olsa nolcak sıkmıyor beni gömlek.
boyum 1.78 kilom 65. şöyle bir 5 kilo alabilmek için nelerimi vermezdim. sabah ve öğle yemeğini iş yerinde , akşam yemeğini evde yiyorum. düzenli besleniyorum ama olmuyor aq. hep 65 lanetlenmiş gibiyim.