bugün

tüm objektif bakış açımı bir kenara bırakarak, atamızı, barış mançoyu ve diğerlerini geçerek cevap vereceğimdir.

bir tek dayım için keşke yaşasaydı diyorum. onunla yarım kalan bir çok anımız var.
Gerçekten insanlar üzerinde büyük bir etki bırakmış insanlardır. Gelinen kötü durumdan bizi kurtarabileceği düşünülmektedir. Çünkü geçmişte aynı seyi yapmıstır.
keşkelerle geçmez be hayat ölüm beden de değil manense işte o zaman suç ölen de değil öldürenlerdedir ölen beyinlerde suç mahalidir.
daha dün mü ne kaybettik. andy withfield.
kariyerinin en doruk noktalara ulaşacağı dönemde, zamansız gelen hastalığına karşı daha fazla mücadele edememiş iki çocuğu, karısı ve biz hayranlarını bu dünyada üzgün bir şekilde bırakıp gitmiştir.
rest in peace andy.
kurt cobain.
amy winehouse.
Büyük harflerle yazdığımı düşünerek;
kurt cobain!
(bkz: zeki müren)
(bkz: mustafa kemal atatürk)

(bkz: bob marley)

(bkz: alparslan türkeş)
(bkz: anne)
(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: barış manço)
(bkz: barış akarsu)
(bkz: gökhan semiz)
(bkz: ahmet kaya)
(bkz: kurt cobain)
benim sevdiğim herkes ölüyor derken teoman da müziği bıraktı, demek ki ölmesine gerek yokmuş dedim, rahatladım.
kemal sunal
timurtaş uçar
gökhan semiz
kazım koyuncu

(bkz: iyiler erken ölür)
insanlık.. *
(bkz: ebem)

hunharca öldürdüler hemde, kulaklarını çınlata çınlata.
insanlık.
insanlık.
(bkz: steve jobs)
sayıları her zaman "keşke daha önce ölseydi" denilenlerden çok daha az olacaktır.
(bkz: atatürk) (bkz: hz muhammed)
sevgilim. hem iş arkadaşımı, hem en iyi arkadaşımı, hem sevgilimi ve daha bir çok şeyi kaybettim bu dünyadan gidişiyle. bundan sonra kimseye birden fazla misyon yüklemem. zira çok eksik kalıyor insan. sudan çıkmış balık gibi. keşke ölmeseydi de şu zor günlerimin akıl hocası olsaydı yine...
(bkz: türk askeri)
(bkz: iyi ki ölmüş denilenler)
gururumuz 'mustafa kemal atatürk'.
(bkz: kurt cobain)
sadri alışık.
defne joy foster ve gökhan semiz.