1. 1.
  internette dolaşmakta olan "kaç kişiyiz biz?" başlıklı yazının sahibi.
  ... halit ayarcı
 2. 2.
  biz kaç dolandırıcıyız, biz kaç rozet atatürkçüsüyüz, biz kaç vatan hainiyiz diye yazılmış makalelerinide beklemekte olduğum karanlık şahsiyetsizlik.
  5 -13 ... dejavu38
 3. 3.
  ülkenin ortaçağ karanlığına gömülmesine tepkisini koymaya çalışan, bunu yaparken malum gruplar tarafından saçma, sapan saldırılara sebep olan haberci.
  2 -2 ... bohemian rhapsody
 4. 4.
  (bkz: o ney lan)
  1 ... yoksa yamuluyor muyum
 5. 5.
  tuncay özkan ile pazar günü öğlen saatlerinde kanaltürk'te söyleşi yapan iyi habercilerden.
  2 ... pis cocuk
 6. 6.
  (bkz: biz kaç keriziz)
  -9 ... piyanist
 7. 7.
  tuncay özkanın izinde ilerlemekte olan,o konuşsun ben dinliyeyim düşüncesine kapıldığım haberci kişilik.ayrıca çok hoş biriymiş ya,izledikçe insanın gözü alışıo...
  ... ispinoz
 8. 8.
  az önce politik bir şeyler anlatma derdinde olan insanlar düşünüldüğünde uzun süredir dinlediğim en inandırıcı ve duygusal konuşmayı kanaltürk kanalında yapmış gazeteci.
  şöyle demiştir,

  "türkiye'Nin en sosyal demokrat, en milliyetçi, en vatansever, en atatürkçü partilerine, şirketlerine ve insanlarına soruyorum. aylardır batıyoruz, kurtarın şu kanalı alın dediğimizde telefonlarımıza çıktınız mı, bize bir randevu olsun verdiniz mi? o yüzden kimse bize hesap soramaz, bize sadece izlenme oranı artsın diye gece gündüz kanaltürk'ü açık tutan vatandaş hesap sorabilir."
  6 ... damat hobbit pasa
 9. 9.
  kanalturk ün satılmasıyla ilgili olarak konuşurken çenesini dudaklarını titreten büyüüüüüük gazeteci.yok efendim sosyal demokrat parti liederleri ona randevu vermemişler, sosyal demokrat zenginler telefonlara çıkmamışlar... mış da mış. kendisi bir tek mitinge oğluyla birlikte katılıp 20 YTL veren kadına hesap veririmiş. başa kimseye hesap vermezmiş. yeni kanal kesin kurulacakmış.

  ulan madem yeni kanal kuracaksın niye eskisini kapatıyorsun diye sormazlar mı adama.

  yürü beeeee, kim tutar sizi beeee.

  sahi kaç kişisiniz siz?
  2 -6 ... qb1903
 10. 10.
  iktidar yanlılarının mal bulmuş deli gibi üstüne saldırdıkları medya mensubu. iki karanlık gücün birbiri ile çatışması sürecinde taraflardan birine mensuptur.
  2 -1 ... kizilmaske