gerçeği görmek istemeyen şişko sözlük yazarı kızlardır, kiloları ortalama 80 civarıdır.
çektiği fotoğraflarda sadece göğsünü gösteren şişko sözlük yazarı kızdır. her gece yastığına başını koyup ağlar.
adonis kaslı erkek sözlük yazarları tarafından hoş karşılanmaz.
kızmakta haklı olan kızdır. Millete baskı yapıp durmayın yazık valla ama yazık yaa.
buralarda epey bulunan yazardır. ama insandır nihayetinde.
göbeğiyle entry girmeyen kızdır.

sana ne la belki takıntısı var? sanki bana brad pitt allahın malı.
boğazına hakim olamamış, hakim olamadığı boğazı bunu görsel olarak çevresine bunu ifşa etti ve insanlar da bunu kendine söyledi diye bozulan kızdır.
eger ki degilse tabii ki kizar efendim.
insandır.kendine mal denilince yüzü kızarmayan trolllerden iyidir.
not:insanın fiziki durumuyla dalga geçilmez anne sütünden yoksun bir bebekliğin ve protein eksikliğinin tavan yaptığı arkadaş sana diyorum,fiziksel sorun zihinsel orospulukla kıyaslanamaz bile.
Kizmak yerine spor salonuna yazılmasını önerdiğimdir.
kendisine şişko denilince kızan insan grubu içinde yer alan kızdır.
fazla kilolu olan hiç kimse kendisine şişko denmesini istemez, fazla zayıf olan hiç kimse kendisine sıska denmesini istemez, fazla kısa boylu olan hiç kimse kendisine tıfıl denmesini istemez, fazla uzun boylu olan hiç kimse kendisine sırık denmesini istemez.
anla diye tek tek yazdım, bilmem anlayabildin mi? Demek ki neymiş; hiç bir insan, bedensel özellikleri yüzünden kendisi ile alay edilmesini istemezmiş. hadi şimdi sütünü iç doğru yatağa. yarın da sınıfta hiç bir arkadaşının saçını çekme, misketini çalma tamam mı?