bugün

entry'ler (128)

sözlük yazarlarının itirafları

Çok başarılı bir plastik cerrah olabilirdim ben. Evet evet gerçekten olurdum. Hem de böyle işimi iş gibi değil de hobi gibi yapardım. bildiğin zevk alırdım. ama bunun için gereken sadece tıp fakültesine girmek değil o bittikten sonra 3 yıl genel cerrahi eğitimi akabinde de 3 yıl estetik cerrahi eğitimi. pehh. şuna bak heves edip araştırdım bide. neyse en azından heves etmem artık.

küçük kız büyük adam aşkı

(bkz: leon)

bişey oldu mu yoo

o salak bebe yüzünden bi ara ota boka kullanmış olduğum replik.

siyah saç beyaz ten mavi göz

lenslerimle tamamladığım üçlü. Bir de kırmızı ruj. O iş tamam.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

'Müths bişi oldu fulyanın ekledği son 2 kapak fotosuna bak :D içim ve yağları sessiz bi iş birliği içersndelermiş meğerse hayat guzel cicekler bocekler deniz kum gunes eğlencee.. :D '

erkekleri itici yapan detaylar

Tatlım ve güzelim kelimeleriyle hitap etmeleri.

ikinci öğretim harçlarının kaldırılmaması

durum ne olursa olsun üzülmemek gerekir. Akşama kadar yatacak olmamızı çekemiyor ibneler daha mı anlamadınız?

indigo

Adı Tevfik olan rap sanatçısı. Kel ve göbekli. Ehehe. Yerim onu. Aşığım valla aşığım.

ya ben hiç doymadım diyebilen misafir

Görgüsüz müş.
Masadan kalkması gerekiyor muş.
Hep bu zihniyetler yüzünden insanlar doğallıktan yoksun zaten. Çekinmesin, doğrusunu yapan insan o.

kişinin 40 yaşındaki haline sorular

Ne yani son vermedin mi hala şu sikik yaşamına? Salak.

lisede milli güvenlik dersinden akılda kalanlar

dersin yazılısında kitap açmak serbestti. Bunu hatırladım.

küçükken çizilen resimlerdeki hatalar

Bulutları maviye boyamak.

anne babanın klişe lafları

Akşam yatmaz, sabah kalkmaz.

2012 ösys sonuçları

artık açıklansın diye kıçımı yırttığım, açıklanınca da heyecandan uzun müddet açıpta bakamayacağım sonuçlar.

yurt mu ev mi sorunsalı

Yurdun en kötü yanı gece dışarı çıkamamak ve 2.öğretimler için bu durum tam bir ızdırap. Ev desen o da bi ton dert. Amaan en güzeli öğrenci apartı.

ösym

olmaması gereken kurumdur.
Açıkla lan artık şu tercih sonuçlarını. Uykularım kaçıyor.

sözlük yazarlarının garip huyları

Bardak tam doluyken su ya da başka bir şey içemiyorum. Yarısına kadar doldurup içiyorum. Bitince bi yarım daha koyuyorum. Böylece 1 bardak içmiş oluyorum. Eheheh. Aferin bana.

bütün bu dünya evren insan ve varlık niçin var

tanrı sims oynasın diye.

olmayacağını bile bile istemek

olmayacağını bile bile istiyorsa o şeyi gerçekten yürekten ve tam anlamıyla istiyordur. Tanrı olsam kırmazdım.

öz kuzen

Sürekli kıyaslanmaya maruz kaldığın insanlar.