bugün

diego'yu çağırıp yangın bitinceye kadar bütün dertlerini dinlemek.

(bkz: diego dur Allah ını seversen zaten ortalık karışık)
(bkz: götümle güldüm)
(bkz: they see me burnin they hatin)
bolca çıra ve odun toplamak.
önce bir bidon benzin ilave edilir ki kivami bozulmasin sonra yanina ufak ufak 1,2 it daha eklenir ve böylece sayi cogaltilarak genel bir yaymin duygusivsaglanir.
Su veren itfayenin hortumuna müdahale edilebilir.
pantik atın.
Bir kibritte benden olsun deyip kirbit atar, yananı Allah görür derim. Arkamı döner giderim.
Bir kibritte benden olsun deyip kirbit atar, yananı Allah görür derim. Arkamı döner giderim.
Atesi harlayin arkasi var derim. Sondurulup hastanede yogun bakimi haketmiyo bunlar.
Üzerine yanıtı ve patlayıcı ne varsa hepsini dökmek.
klavye pehlivanlarının bir bok yapamayacağı hadisedir.

yanan adam göreceksin yok harlayacaksın yok benzinle su tabancası yapacaksın. sen önce bokundaki boncuklarla oyna.
karşınıza alıp kendini yakmasının doğru olmadığına ikna edilir. iyice ikna olduğundan emin olana kadar konuşulur konuşulur. emin olduktan, komple kendini yakmaktan vazgeçtiğini anladıktan sonra yanınızda getirdiğiniz bidondaki benzin üzerine dökülür ve çakmak çakılır.* sigara kullanıyorsanız yanan ateşiyle sigaranızı da yakıp oturup izleyebilirsiniz. iyi seyirler.
(bkz: ters köşe)
son kibritimide üstüne çakardım.
etraftaki sinekleri uyarmaktır.

zehirlenmesin yavrucaklar.
biraz beklenir, sonra söndürülür. acılar içinde yaşamını sürdürsün diye.
bir sigara ve bir bira alıp köşeme çekilirim ''orospu çocuğu'' nasıl yanıyormuş diye merakla izlerim.
Bilincini kaybetmeden söndürürüm zira o acı üzerine bayılırsa gider kolonya soğan falan koklatır tekrar ayıltırım.

sonrası ise*
benzin veya başka bir yanıcı madde döküp, izlemek.
itina ile üstüne işeyebilirim. daha çok yansın ibnetor.
en az 3 kişilk bir grup oluşturup akdeniz akşamları nı söylemek.
tuz ile ovalayarak söndürüp, götüne molotof sokup, tekrar yakmak.
yanan ateşinden sigara yakmak.
bir bidon benzin üzerine dökülmelidir ateşin harı sönmesin diye.
ateşini söndürür sonra verirdim mokarı, açık ve net söylüyorum. sonra efendim formata aykırı entry girdiniz falan filan... kardeşim hayal peşinde koşmayın yahu! her akşam bu başlığı canlandırmaya yemin mi ettiniz cidden anlayamıyorum. ha yaratıcı olsanız eyvallah!