bugün

entry'ler (50)

eksileri kim veriyor lan diye sinirlenmek

Evet bu eksi olayı nereden çıktı Allah aşkına? Bir de eksi beş vermişler. Olaya daha uyanamadım. Fikri olan var mı?

geldin mi sorusuna alternatif cevaplar

Yok daha yoldayım demek.

yirtici forvet

Beşiktaşlı bir yazar.

beşiktaşlı yazarlar topluluğu

Kırmızı rengi sorarsanız da beşiktaşa olan aşkımızdan.

beşiktaşlı yazarlar topluluğu

Beşiktaşlı merttir. Öyle kötü takımlar gibi olur olmaz yere kargaşa çıkartmaz. Delikanlıdır. Neden? Çünkü delikanlı taraftar renkli takım tutmaz.

öğrenci evinde yaşanan diyaloglar

Bayan x ve y
X: kızım kalk pazara git buzdolabında birşey yok!
Y: napiiim yane param yok cınım.
X: hep böyle bir bok yiyorsun. Sırf param var gibi yapıp .... cafeye gidip etli warpları götüyorsun.
Y: napiim yane götümü mü satıyım cınım.
X: sanki yapmadığın birşey.
Y: hönk...
X: bilmiyoruz sanki ya hönk ya hönk. Orospu!

tezmertek

artık sizi inandırmaya çalışmıyorum. neml suresi ayette inanmayan kimsenin olmadğı, inanmak
)14istemeyenlerin olduğundan bahsediliyor (bkz: neml önceden ahirette sonsuza dek azap göreceksiniz diye üzülür, sizi kendinize zulmetmekten vazgeçirmeye "çalışırdım. ama artık "ne halleri varsa görsünler diyorum. zarara kendi rızasıyla girene merhamet
edilmez cool görünmek için, kendi aranızdaki konuşmalarınızda bile geceleri öteki tarafı düşünmekten uykunuzun kaçtığını söylemekten çekindiniz. bu ayeti gördüyseniz bunu söylemekten de çekinmeyin artık. sizin inanmak istemediğiniz ama gizliden inandığınız allah açıkça demiş inanmayan yok" diye. yani arkadaşlarınız da sizin gibi" gizliden gizliye allah'a inanıyor. sadece siz değilsiniz
inandığı halde inanmıyor görünen not: karma puanını sallamıyorum, istediğiniz kadar ,eksileyin. nick altımı da istediğiniz gibi doldurabilirsiniz bomboş zaten

Yazdığın entry çok beğendim. Başarılı bir yazar. Tebrik ederim.

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

Bir kibritte benden olsun deyip kirbit atar, yananı Allah görür derim. Arkamı döner giderim.

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

Bir kibritte benden olsun deyip kirbit atar, yananı Allah görür derim. Arkamı döner giderim.

2012 yılında seksenleri izlemek

Favorim pastahaneci ya. Naber bea diyor ya bitiriyorum.

beşiktaş

Beşiktaşım benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim?

anne ile girilen diyaloglar

ben = b
annem = a

b: anne!
a: ......
b: anneeeee!
a: .......

aradan uzun bir süre geçer...

a: Fişne perisi birşey mi dedin kınalı kuzuuuummmm.
b: o bir asır önceydi. duysaydın on kere seslendim on on on...
a: eşeğin siki sen sanki biz han dediğimiz de han yapıyorsun.
b: eşeğin neyi he? (salak bir bakışla hani bekmiyorum ya böyle bir cevabı)
a: eşeoğlueşeğin dölüişine gelmeyince babası gibi göte yatıyor.
b: göte yatmak ne anne?
a: eşeğin tüfengi demek. babana sor o iyi bilir.
b: sen bu nevzat kadınına takıldın takılalı azın bozuldu. ühühühü....
a: ağlama kuzum ağlama annem. nevzat orospusu alıştırdı. bir daha küfür etsin .mını .ikeceğim
b: aaaaaaa ühühü

kadın bir ara iyi küfüre bağlamıştı ki allah'a şükür komşu gidince bizde kurtulduk.

kuran ı kerim i yırtan türk kızı

Onun azını burnunu diyeyim (edepten dolayı) yırtarım demek istediğim ucubenin biri.

sözlük yazarlarının mini çakallıkları

Üniversitede derste bi konu bulur milleti kaynatmaya meyilendiririm. Ardından anfinin arka taraflarından öne geçer : kardeşşiiiimmmm azıcık susun yahu! Ders dinlemeyecekseniz çıkın dışarı. Hocam burda gırtlak patlatıyorder, arkadaşlarımı sinirlerden deliye bağlamaya sebep olurum. Galiba ben gerçekten çakal olmasam bile çakallığa adayım.

merhaba ben pembe tolga

http://m.uludagsozluk.com/e/16746461/ gibi başlık açacak kadar beyni çalışan bir (benzetme yapcam olmayacak) vatandaş diyelim.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

http://www.dailymotion.co...yc-bir-guzellik-yap_music

dile dolanan şarkılar

Murat dalkılıç'dan bir güzellik yapsana adlı parça.

mutluluğun simgesi

Kocaman sıcacık bir kucaklaşma ve sevgi dolu kocaman bir yürek.

sözlük yazarlarının çocuklarının olası isimleri

Erkek: Hamza
Kız: Ravza

sigarayı bırakmama nedenleri

* Gerginlik ve sinir
* Mutsuzluk
* Özel kutlamalar ve tatil
* Çay, kahve, alkol kullanımı sırasında
* Yemek sonrasında
* Araba kullanımı sırasında
* Sigara ikram edildiği durumlarda
* Sigara içenlerle aynı ortamda bulunulduğunda vs. vs. daha çoğaltılabilecek nedenlerden dolayı sigarayı (kullananlar için bende dahil olmak üzere) bırakamıyoruz. Mümkün olduğunca dikkat etmeliyiz yazdığım maddelere. Yoksa bırakmamız çok çok zor.
Yararlı olabildiysem ne mutlu bana.