1. 1.
    Keşke bugün birlikte olsak da lahmacun yemeye gitsek yazarı.
    Ama sorun değil, bugün olmazsa başka bir gün olur. Olacak da inşallah.
    11 -4 ... kacirdim ulan marsi
  2. 2.
    Ay mesela ben. Bi şeye de benzemiyorum ama seviyorum yani. Masallah bana. Bi şeyler yapmadan önce kendine bi bakmak lazim. Baskasina ne bakiyosun sen. Sen kendini seversen, bilirsen kimse seni üzemez. Bir şeylere basladiginda kendine güvenin olur.
    2 ... potluvese
  3. 3.
    Kaliteli ve düzgün bir yazar, gerçekten öyle. Inanmıyorsanız yazılarını okuyabilirsiniz. *
    3 -4 ... black metal dinleyen yazar
  4. 4.
    Demesi kolay.
    1 -1 ... mithranin yemini
  5. 5.
    keyifle okunan bikaç yazardan biri
    eksik olmaması dilegiyle.
    2 -1 ... nobody s
  6. 6.
    morali bozuk gibi hissettim. eskiden de baskın, keskin ve net bi karakterdi ama neşesi vardı kendine özgü; şimdi daha durgun, sakin gibi.

ne o yaşlanıyo musun? sen son kalesin. sen düşersen yıkılırız. k e n d i n e g e l. yakışmıyor.
    13 -2 ... agnottott
  7. 7.
    yalnız bana bahşettiği telefon numarasını başkalarıyla paylaştım diye mahkemelik edecekmiş beni.
    peki sorarım size, böyle güzel bir kadının numarasını bi başkasından saklamak günah değil midir?
    eyyorlamam bu kadar.

sevilen bir yazar.
    7 -6 ... kacirdim ulan marsi
  8. 8.
    her güne kendini sevmekle başlamalı.. kendini sevmeyeni kimse de sevmiyor, aidiyet duygusu yitiriliyor. sonrası mı? kocaman bir boşluk. .
    5 -1 ... mavi odam
  9. 9.
    tom hardy konusunda seninle tartışmayacağım. insanüstü bi herif bence onu tek bi kişiye ait kılmak haksızlık. gel bölüşelim; böbrekler benim, karaciğer falan senin olsun. sen karaciğer sökmeyi iyi bilirsin gfdhd.

kendini sevmekle basla

üzdün.
    9 -2 ... agnottott
  10. 10.
    ben zaten kendimi seviyorum kanki. hatta hep aynada her gün kendime baktıkça aşık oluyorum (bkz: aşık olmak)
    ... manchesterli maho aga