1. 1.
    keyifle okunan bikaç yazardan biri
    eksik olmaması dilegiyle.
    2 -2 ... e f f e
  2. 2.
    morali bozuk gibi hissettim. eskiden de baskın, keskin ve net bi karakterdi ama neşesi vardı kendine özgü; şimdi daha durgun, sakin gibi.

ne o yaşlanıyo musun? sen son kalesin. sen düşersen yıkılırız. k e n d i n e g e l. yakışmıyor.
    13 -3 ... agnottott
  3. 3.
    her güne kendini sevmekle başlamalı.. kendini sevmeyeni kimse de sevmiyor, aidiyet duygusu yitiriliyor. sonrası mı? kocaman bir boşluk. .
    5 -1 ... mavi odam
  4. 4.
    tom hardy konusunda seninle tartışmayacağım. insanüstü bi herif bence onu tek bi kişiye ait kılmak haksızlık. gel bölüşelim; böbrekler benim, karaciğer falan senin olsun. sen karaciğer sökmeyi iyi bilirsin gfdhd.

kendini sevmekle basla

üzdün.
    9 -2 ... agnottott
  5. 5.
    ben zaten kendimi seviyorum kanki. hatta hep aynada her gün kendime baktıkça aşık oluyorum (bkz: aşık olmak)
    ... manchesterli maho aga
  6. 6.
    gü nay dın. (evet aslında birleşik yazılıyor)

dün hakkımda -ilk defa- garip ama iyi bi şey yazmışın (yazmışsın) senin sınavından kan ter içinde geçmiş olmanın gururunu yaşıyorum. kafama bakıyorum henüz kesilmemiş. yaşıyorum da. kedi yavrusu gibi nasıl mutlu oldum anlatamam. "oha beni seviyor .s" dedim.

çok zor bi insansın allah affetsin. ama mert, dürüst ve iyi birisin.

ben öyle uzun uzun yazmıciim. (yazmayacağım) sahip olmak istediğim bikaç karakter niteliği var; bunlar bazı insanlara bölüştürülmüş sanki. avcı-toplayıcı gibi onları bulup izliyorum. sen de onlardan birisin. son zamanlarda tek temennim aşk; her şey var bi o yok. senin için de aşkı diliyorum. diğerlerini bi şekilde halletmişsindir zaten. umarım aşkı bulursun. ama çiçekli böcekli, böyle; "gyndn cnm nslsn özldm" mesajlı aşk. şey yani liseli aşkı. heyecanlı böyle. gel gitli. kola faça attıran cinsten.

yaz geliyor. aşk da gelse.
    15 -7 ... agnottott
  7. 7.
    sözlüğe girdiğim gibi ne yazmış diye baktığım az sayıda kullanıcıdan biri. nevşinesk bir üslup, dolu dolu cümleler... hepinize tavsiye ederim.
    7 -6 ... antimatter
  8. 8.
    Güzel nickli bir yazar. ayrıca atatürk sevgisi de takdire şayan.
    3 -5 ... bedreddin
  9. 9.
    selamünaleyküm bayan fotoğrafımı beyenmişsin şeklinde meşaz atma girişimim özel mesajı kapattığı için başarısızlıkla sonuçlanmış yazar.
    -6 ... esaret kabul edilemez
  10. 10.
    çoğu yazar gibi kendi hatalarını fark etmeden moderasyonu eleştirerek hata yapmış bir yazar. yazdıklarına katılmıyorum.
    4 -6 ... old quiet stranger