görsel

Kenan ışık yıllardır komada olduğu için sağlık durumu ve son hali de zaman zaman merak konusu oluyor. 21 Mart 2014 günü spor sonrasında saunaya giren ışık, saunanın ardından fenalaşıp dengesini kaybederek, kafasını yere çarpması sonucu beyin kanaması geçirdi. Kenan ışık o günden bugüne komada...

Kenan ışık'ın sağlık durumuna ilişkin yakın arkadaşı Ozan Zeybek bilgi verdi. A Spor'da konuşan Zeybek Kenan ışık'ın son durumuna dair şunları söyledi:

"Nisan'da 8 yıl olacak. Ama bakımı çok iyi. Kenan ışık'ı nasıl biliyorsanız öyle. Her gün sakal tıraşı yapılıyor, besin takviyesi alıyor. Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan ışık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor."

https://www.yenicaggazete...dasi-acikladi-512223h.htm
muazzam bir direnç abidesi.
ise iyi yonunden bakmak lazim.
8 yildir akp nin ulkeyi dahada nasil boka batirdigini gorup uzulmedi en azindan. Bir sene daha dayanirsa bir gozunu acacak, akp siz mutlu gunlere uyanmis olacak. (bkz: Geççek)
Büyük ihtimalle Fetöcüler tarafından bu hale sokulmuştur. Üniversite sınavının sorularını bile çalan milli piyangoyu kendilerine çıkaran Fetöcülerin bu yarışmaya müdahale etmemesi düşünülemez kenan ışık da belki bunu anlatmasın diye komaya sokuldu.
o zamanlar ekmek 1 liraydı.
uyandğı anda ak partinin ve reisin ülkeyi ne kadar ileriye taşıdığını görmesi onu oldukça şaşırtacaktır.
Çok üzüldüm şu kadar ki en iyi kim milyoner olmak ister sunucusuydu.
Markete bi girecek "hasss.. bu fiyatlar ne şaka mı bu" diyecek
"çabuk beni geri uyutun" diyebilir.
Allah şifa versin! Sağlık en önemlisi.
inşallah sağlığına kavuşursun kenan abi.
uyandığı zaman kim ona bir şeyler anlatmak ister bilmiyorum.
reisin değişik tıp yöntemlerini deneme
kenanı iyileştirme amaçlı yurt
dışına göndereceği söylenen tiyatrocudur.