bugün

efsane komutanin yeni videosu da bombadir. bu yeni cekimde ise rte yi fircalamaktadir. kulaklarimizda cinlayan "olamaz, olamaz" repligini yeniden kullanmistir ustad.
(bkz: kenan komutanin askerleri)
(bkz: şarapçı şarap şarap)
gereksiz saçma video ayrıca adamın ve videoyu çekenlerin ailesine baya selam söylüyorlardı youtube'da

(bkz: boşu boşuna küfür yemek)
--spoiler--
fatih'ten kalan yarım şarabı da ben bi içtim
--spoiler--

adam o kafayla hikayede yarım kalan şarabı hatırlıyor.
internette videosuyla bir fenomen olan komutanımız.
istanbul'u fethetmesiyle olsun, tayyip'e verdiği sigara yasağı ayarıyla olsun çok sevilen bir simadır.
Hoşsohbet bir şarapsever vatandaş.
(bkz: şarapçı kenan)
fatih sultan mehmet'in kankası olup, onun yüzünden istanbul'u fethetmiştir.
http://www.facebook.com/p...mutan/54814906733?ref=sgm

Adresinden ulaşılabilecek büyük insan.
istanbul'un gerçek fatihidir. *
Tayyip'i fırçakaladığı video: http://www.facebook.com/v...v=170412487942&ref=mf
istanbul fethi hakkında bilinmeyen gerçekleri açıkladığı video: http://www.facebook.com/v...v=170414032942&ref=mf
uzun zamandır sokak, sokak kendisini aradığım komutandır.

(bkz: hele neyy diyişi varya bitiriyor beni)
(bkz: fatihten kalan yarım şarabı çaktım)
aynı zamanda rte ı bir güzel fırçalayan, içinde bulunduğu zihinsel duruma özenilen kişidir.

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=SgXITEciKlE) ''kapat telefonu pisliik !...''
kenan komutan, fatih'le birlikte rumeli sırtlarında şarap içerek savaş stratejisi hazırlayan ve günümüzde bile hala <yaşıyor olmasına rağmen> kıymeti bilinememiş tarihi vakıa'dır. arz ederim efenim...
''gözlerim copcuklu, çok tehlikeliyim'' cümlesinde ne anlatmak istediğini anlayamadığımız istanbulun gerçek fatihi abimiz.
tayyip'in yüzüne karşı söyleyemediklerini internet aracılıgıyla yayınlayan, g.t korkusuna yenik düşmüş insanımsı.
" sen mi kurtarcaksın bu memleketi
böyle gelmiş böyle gider...
git allah belanı versin nereye gidersen git...
emrettiiğimmm gibi olsun..
neeee fatih öldü mü?
fatihten kalan yarım sarabı da ben bi içtim miii?"
gibi daha nice repliklere imzasını atan başarılı şarapçımızdır...
eli öpülesi adamdır vesselam..
(bkz: barbaros büfe)
videonun en baba yeri fatihin öldüğünü öğrenip olamaz! olamaz! diye bağırdığı sahne *
fatihten kalan yarım şarabıda dikip... devam eden cümle bitiricidir.
(bkz: fatih sultan öldü mü üç akçe borcu kaldu mu)
--spoiler--
fatihten kalan yarım şarabıda ben bi içtim... allahu ekber allahu ekber.. fatihin topları fatihin topları..
--spoiler--

ve daha nice bunlar gibi muhteşem repliklerin yegane sahibi. büyüksün komutan. birgün ben bu adamla içiyim o anlatsın ben dinliyim.*
(bkz: fatih in topları fatih in topları)
-nee fatih öldü mü ?

bunu derken ki yüz ifadesi konservatuarlarda ders olarak verilmeli.
her ne kadar kafası güzel olsada anlattığı hikayenin sürekliliğini bozmayan adamdır.

--spoiler--
fatih'ten kalan yarım şarabı bi içtim.
--spoiler--
sosyolojik boyutta incelendiğinde error veren komutan.
“sene 1914. sokullu mehmet paşa, osman gazi, orhan gazi şarap içiyorum… eminönü köprüsünde… rahatım o seneler… gözlerim cıncıklı, çok tehlikeliyim… gözlerime bakacak bir delikanlı bulamıyorum… bir baktım fatih sultan mehmet... ne var fatih? dedim. kenan abi, kenan abi... buyur fatih dedim. düşman dedi, bizim bu akşam dedi anamızı sikecek dedi. tamam fatih dedim... ben dedim burdayım… bak şarap içiyorum, ben buradayım dedim… siz zaten o senelerde dünyada yoktunuz… ben vardım. fatih dedim ben hallederim bu işi... kenan abi dedi fazla içme! git dedim lan kendine bi şarap al da benim kafamı arıza etme fatih dedim. para yok dedi bende kenan abi.. adamın zaten çok parası yoktu.. akçe vardı. attım fatihe üç tane.. çek git lan dedim kendine bir şarap al gel benim yanıma otur dedim… fatih koştura koştura bi şarap aldı geldi oturdu yanıma… çakal…ben zaten zavallı kardeşim ben çok severdim fatih’i o senelerde… bi sürü top hazırlamış kendine.. …… etcez … etcez… fatih dedim kafana takma bu düşmanın anasını sikmek benim boynumun borcu olsun bu akşam… senin kenan abin varken dedim… bi baktım ben dedi gidiyom dedi kenan abi.. nereye gidiyon fatih dedim… beni bırakmadan gitme dedim… ben dedi savaşmaya gidiyom… git dedim o zaman allah belanı versin git dedim… bi baktım çatara putara silah sesleri, mermi sesleri, top sesleri yanıma bi geldi üç tane asker… kenan komutanım, kenan komutanım... buyur asker dedim.. fatih öldü dedi… ne dedim fatih öldü mü?! öldü dedi komutanım dedi… olamaz, olamazzz, olaaamazzzz, kesinlikle olamaz dedim… fatih’in topları dedim. fatih’ten kalan yarım şarabı da ben bi içtim mi…bi geçtim topların başına... alahuekber, allahuekber… fatih’in topları, fatih’in topları… yer misin, yemez misin düşman…bi baktım aradan bi saat geçti veya geçmedi, beş tane asker… komutanım dedi…kenan komutanım dedi... buyur asker dedim… düşmanın anasını siktin dedi… istanbul’u feth ettin dedi bu akşam sen… bana bak dedim asker karşımda iştimaya topla dedim… askerler dedim… bu saatten sonra istanbul’u feth eden kişi dedim… fatih sultan mehmet’tir. benim ismim dedim yok... var mıyım dedim ben, yokum… emredersin komutanım… emrettiğin gibi olsun dedim… bu saatten sonra istanbul’u feth eden fatih sultan mehmet oldu… ben yokum dedim… ben dedim hala ayakta yaşıyorum… ama fatih öldü, o öldü, bu öldü… ben yaşıyorum… istanbul’u feth eden benim… istanbul’u feth eden fatih sultan mehmet değildir… ben feth ettim ben istanbul’u…”

tanım: videodaki konuşmanın tam metni.

kaynak: incisözlük