bugün

http://www.youtube.com/watch?v=bmQRYHYdx7w
http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=
"beyaz eldivenli kodamanlarla" bayaaa iyi bi muhabbeti/hukuku olduğu için yargılanmadan, lüks içinde (geb... öhöm...) "ölüp" gidecek olan matkap.. amannn... dede.. asmıyoruz besliyoruz, hemide milyonlarca dolarla, netekim.

not: başka bir ülkede "dış güçlerle" böyle koopere bir şekilde çalışan başka bi adam olsaydı(o ülkenin tam bağımsız olduğunu var sayıyoruz) şimdiye çoktan kafaya kurşunla yahut kurşuna dizilerek*** idam edilirdi.
pinochetnin yandan yemiş hali.
"saddam yerine kimi idam ederdiniz ?" anketi için vazgeçilmez bir seçenektir bu adam, canlı, şey.
ülkenin refah ve huzurunu yeniden tesis etmek için bir anda zuhur eden ve sonra Marmaris'e yerleşip yaptığı güzellikleri! resmetmeye soyunan diktatör.
7 bin idam talebi , 517 idam hükmü , 49 infaz , 650 bin gözaltı , 1 milyon 683 bin 'fişleme' vak'ası , 300 kişinin 'kuşkulu' ölümü ve bunlardan 171'inin 'kanıtlı' olarak 'işkence sonucu' öldüğünün tesbiti , Gazetecilere toplam olarak 3 bin 315 sene altı ay hapis cezası verilmesi , Üç gazetecinin bu taarruzlar sonucu hayatını kaybetmesi ve bunun gibi 100 lerce olay . bunlar 12 eylül ve kenan paşayı tanımlayandır .
80de ektiği tohumlar bugünlerde meyvelerini vermeye başladı. yardımcı olduğun faşistler bugün o kirli ocaklarında tetikçiler yetiştiriyorlar. şimdi mutlu musun marmaris'te?
türkiyenin başına gelmiş en kötü şey.
öldügünde, kiymete binen esek misali, degerlenecek darbetör.
(bkz: darbecilerin yargilanmadigi tek ülke türkiye)
80 sonrası cahil, apolitik, tiki tayfanın sorumlusu müstakbel rahmetli adam. lanet okuyarak anılası faşist zanlı. bilinçli, atılgan neslin zanlısı...
pinochet bile kuyrugu titretti.bu hala buralarda
(bkz: kenan evren e saygı göstermeyen yoz gençlik/@fatal)
hakkında yazılan onlarca olumsuz ve tek taraflı entryi okuyunca günde 20 kişinin öldüğü, kardeşin kardeşi öldürdüğü 12 eylül öncesi'nin daha iyi analiz edilmesini arzuladığım eski asker.
12 Eylül'ün kanlı darbecisi yeni yetmelerin tonton dedesi konumundaki kişi. ayrıca o dönemde* kukla savcılara şu sözleri de söylemiş;
"Hukuku, yasaları uygulamak o kadar da önemli değil. Önemli olan hedeflerimize kilitlenmektir."
(bkz: sovmeyelim de ovelim mi)
alparslan türkeş'in yakın arkadaşıdır.

(bkz: al birini vur ötekine)
Marmaris'de yaşayan ünlü ressamlarımızdandır.Daha çok at tabloları ile bilinmektedir.
ülkedeki imam hatipleri kapatmaya cesaret edemeyip dondurtan ama buna mukabil tunceli'de imam hatip açtıran ve ne yapmaya çalıştığı anlaşılamayan şahıs.
binlerce insanın işkencelerden geçirilip fiziksel ve ruhsal sakat kalmasına sebep olmuş cuntanın lideri. kendisi gibiler yunaistan da sonradan yargılanıp hapsedilmişken biz nasıl olurda bunu yargılayamıyoruz ve nasıl oluyorda bu adam hala pişkin pişkin bodrum da yaşıyor...
dtp ye meclise girmesi için destek veren eski cumhurbaşkanı.
hafta sonu katıldığı bir tv proğramında yaptığı darbeden kesinlikle pişman olmadığını söyleyen kişi...
şu an doksan yaşında olan kişiymiş. hiç göstermiyor yahu.e tabii o kadar sağlam bir kişiliğe sahip ki ihtilal de kapı gibi durdu.
türkiye'de yargılanmadığı sürece demokrasi konusunda tartışma yapmanın bana çok anlamsız gelmesine neden olan beşer. demokrasi 301,602,903 meselesi değildir, onların üzerinde oynanır, değiştirilir, yumuşatılır, sertleştirilir, vs. mesele zihniyet meselesidir, silahın insan iradesine kafa tutması, zorbalığın, gücün adaleti ezmesidir. her gün öldürülme korkusuyla yaşadığını tahmin ediyorum, bu kadar uzun yaşamasının nedeni de allah'ın bu dünyada kendisine verdiği bir ceza olarak görüyorum, bir de kâbuslarını merak ediyorum eğer üniformayla birlikte vicdanını da çıkarmadıysa, pardon ihtilal öncesi ilk onu asmıştı sahi..
artık çok yaşlanmış ne dediğini bilmiyor.

http://www.sabah.com.tr/gnd117.html
ülkenin bu duruma gelmesinin sebebidir kendisi.*
ilk olarak keban'da ilkokul öğrencisiyken gördüğüm kişi.o zaman cumhurbaşkanıydı.