bugün

bristol-myers squibb'e ait, ağız içindeki yaralar için en iyi pomadlardan.
yarası olana verilecek pomat ....her yaraya iyi gelmeyeceği bilinmeli..bir çeşit kortizon.....
her gramı emollient diş patı 1 mg triamsinolon asetonid içeren oral topikal kortikosteroid. gerçek.
yaranın (aftın)yüzeyini cıvıksı yapısıyla * sararak yaranın sıvıyla temasını kesen ve bu sayede yaranın kurumasını sağlayan merhem.
ağız içi yarasına birebir, hızır gibi ilaç.
özellikle dudağa yakın diş etlerinde çıkan yaralarda, sürüldükten sonra dudak içi ve dişetlerinizin birbirine yapışmasına neden oluyor. e bu da haliyle biraz sinir bozucu. yine de ilacı kullanmak, aftın acısını çekmekten daha iyidir.
aftın çabuk iyileşmesini sağlayan ilaç.
Aftlara iyi gelen ilaç.

Az önce sürdüm. Ağız içine sürüldüğünden tükürükle hemen yok olmayacak cinsten bir ilaç. Bu yüzden elimden de suyla çıkartamadım kaygan kaygan duruyo elim.
ağız içindeki yaraları anında yok eden mükemmel karışım.
çük kadar boyu, türlü türlü huyu olan krem.

Ağızdaki yaraları çok seri bir şekilde iyileştiriyor. Kaç gündür ne çektim be iyi ki varsın kenacort.
görsel
Ağızdaki aftlara iyi gelen,ancak sürüldükten sonra, boşta bulunup dilinizin afta gitmesi sonucunda dokusu ve tadıyla mide bulandıran merhem.
Bakalım kullandım şimdi. Sabaha kadar geçirir umarım aft çakması yaramı. Dudağımda bildiğin krater oluştu amk.
Sabahtan gelen edit: bir boka yaramadı.
Normalde aft için hep işe yarardı fakat en sonuncu aftımda bir işe yaramadı, tadı bence kötü değil.
aft denen lanet şeyin iyileşme süresini kısaltan minik merhem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar