bugün

sanki bizler sizin ilkelce ve aptalca olan arap kültürünü öğreten arap sevici sübyancı imam hatiplerinizi çok seviyoruz.

--spoiler--
konuşturmayın beni silivri soğuktur şimdi.
--spoiler--
görsel
son 17 senede yola çıkılan "dindar bir nesil yetiştireceğiz" mottosuna sarılanların hayalidir. dindar nesil yetiştireceğiz dediler özellikle çocuklara yönelik taciz ve tecavüz yüzde 1500 arttı. şiddet olayları yüzde 3000 arttı. hırsızlık yüzde 5000 arttı..

siz iyisi mi kemalist eğitim sistemine dönüş yapın bu işin sonu lut kavmine doğru gidiyor yoksa.
Siz papaz erigini imam erigine çevirin ne biliym zikir matik yapin. Kemalist ile egitilenler yurt disinda bilime katkida bulunsunlar. Cunku size fazla bu gelismeler.magarada yasayana kadar gerileyin.
Heamk siz daha iyisini yaptınız. Buna iyi bak çomar, belki akıllanırsın.

görsel
şu anki eğitim sistemini kemalist eğitim sistemi sanan kişi söylemidir.

(bkz: Türkiye eğitim sistemindeki eksikler)
hayatta ne istemediğini değil ne istediğini bilmek önemlidir. siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz, önce ona karar verin, sonra istemediklerinizi tartışırız.

hee tabii, sizin isteğiniz aslında reisinizin isteği, ya da reisin isteği sizin isteğiniz. aranızda böyle kapalı bir döngü var. 500 yıldır aynı döngünün içinde devam ediyorsunuz.
Atatürk düşmanı yobaz isteği.ha Arap daşağı tiryakisi demeyi unutmuşum.
1930'lu yıllar %100 yerli ucak üretip yurt dışına satan kayseri tayyare fabrikası

2010'lu yıllar sade tayyip.

Bir yobaz isteğidir.
görsel
Başlığı açan eminim zamanında cemaat okullarına sempatiyle bakmıştır.
Nutuk okusa böyle düşünmezdi. Düşünmeyen, sorgulamayan falan deyip Atatürk'e bağlamış. Gülerler adama.
Cuma namazı sonrası meclisi açmış ve o günü çocuklara hediye etmiş bir liderden bahsediyoruz.
Atatürk'ü, Yunus'u ,Mevlana'sı ,Fatih'i Kanuni'si ...hepsi bizim.
Bu yüzdendir ki TTK'yı kurmuştur Atatürk.
inkilap tarihi okumayanın bilmemesi normaldir.
Kemalist eğitim sistemi için alt yapı araştırması şart.
' eğitimin temel görevi , devleti yaşatmaktır . bu temel görev çerçevesinde politik görevi , devlete sadık vatandaş yetiştirmektir . KEMALiST eğitim olmazsa eğer siz bu sadık vatandaşları rüyanızda bile göremezsiniz .
Ağır matematik ve fen dersleri de Atatürk zamanında vardı.

T: çomar beyanı.

Atatürk ve inönü zamanı eğitime bakmak isterseniz: (bkz: köy enstitüleri)
Siyasal islam veya kemalizm temelli değil, pozitif eğitim, etik temelli istemek bir vatandaşın doğal hakkıdır. Okullar siyasi ideoloji empoze edilmesi gereken yerler değildir.
Nankör yazarlar devrede.
Deve sidiğiyle kafa bulmuş arap götü yalayıcısı fikirimsi sıçımı. Biz dahil tüm dünyada sizin gibi yobazları istemiyor ama ne yapacan. Katlanmak zorunda kalıyor insan bazı şeylere.
He bu arada o entry yi girdiğin telefon, pc her ne boksa, oda matematik, fizik sayesinde üretilmiş bir ürün. Kuranda nasıl yapıldığı yazmıyor, hatırlatayım dedim.
hatta kemalist egitimini birakmisken catal bicak kullanmayi ve cay icmeyi de birak.

biliyosunuz cay zaten kemalistlerin zorla getirdigi ve icirdigi bir icecektir.
O sistem olmasaydı şu an Türkiye de eğitim sistemi denen bişey var mıydı bi düşünün demek istiyorum.
imamhatip'e git. Orada bilimsel, çağdaş eğitim veriyorlar.
istemeyen siktirsin gitsin,kimse kimseyi zorla tutmuyor amk.hadii yallah ait oldugunuz yere gidin ortadoguya.
(#36908471) forumca yobaz olduğu bariz belli olan yazarımsının çıkıp da tek tip eğitim sistemi demesine gülmemek elde değil sayın seyirciler.

O zaman camiler de tek tip eğitim vermesin yaa biri musa dan başlasın biri isa dan.
cia nin zamanında yaptığı algı savaşı.

insan hakları bir halkın emperyalizme karşı bilim ve eğitimle baş kaldırması.

halkın eşitliği gibi evrensel değerleri yıkmak için bu eğitim sistemine kemalizm dediler. salak çomarlar da peşinden koştu.

kadın haklarını savunmak kemalizm demek?

çocukların bilimi sevmesi felsefeyi sevmesi kemalizm demek?

Dini ya da mezhebi farklılıkları gözetmeden tüm halkını kucaklamak demek kemalizm?

Vay arkadaş adamlar kendi mezheplerine göre eğitim sistemini savunuyorlar ama siyaset yapmıyorlar...

yapamazlar zaten bunun adı o.....pu çocukluğudur sayın seyirciler.

minicik akılları ile evrensel değerleri (işlerine gelmeyen) siyaset diye ayaklar altına alan padişah köpeği çomar dolmuş memleketim.
keşke ananı kemalistler sikseydi de ilimden irfandan fenden matematikten olmasa bile insanlıktan nasibini alsaydın dedirten olaydır.
keşke atatürk zamanında bunları arap sabunu yapsaydı.
kemalist eğitim müfredatına tecavüzü ekleseler elinde tuzlukla koşacak velinin feryadı beyandır.