içindeki çocuğun çoktan ölmüş olduğu gerçeğini taşıyan durumdur. izlerken aşırı düşündüren mizah mı bekliyorsun ne bekliyorsun kardeşim. adam seni güldürmeyi konuşmadan bile başarıyor. hem hayata bu kadar ciddi bakmayı gerektirecek ne var ki gül geç işte. bu ülkede kemal sunal büyük bir değerdir şayet eğlenmiyorsan eğlenen insanın anını bozma. ben izlerken kenardan kaynak yapıp şunun neyine gülüyorsunuz deme. ben o an izlediğim filmin etkisiyle kalp kırmıyorum ama seni uzattığın dil yüzünden çok güzel bozarım. hayatınızda böyle gereksiz insanlar varsa şutlayın gitsin film süresince. son röportajında "fimlerim 50 sene sonra da seyredilecek yazın bunu bir kenara" diyor. ne kadar haklı usta.. bugün vefat edeli 19 yıl olmuş. nurlar içinde yat..
görsel
Allah rahmet eylesin. boyle guzel bir insani sevmeyene acırım.
samimiyetinden şüphe ederim.
Kemal Sunal’ı kim sevmez, siyasal islamcı ibneler sevmez. neden sevmezler, üç kağıtçı şeyhleri, düzenbaz hocaları, dini kullanıp siyaset yapan politikacıları filmlerinde yerden yere vurduğu, halkı uyandırmaya çalıştığı için sevmezler.
Bir insan Kemal sunal’ı Sevmiyorsa net kötü insandır.
Yeteneksiz ve on yaşındaki kesme hitap eden esprileri olan bir adamı sevmemektir. Kamal sunalı sevmiyorum. Oğlunu da sevmiyorum.