bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sek içimi hayli zordur.bu yüzden büyük oranda sulandırmak gerekir.buna rağmen baya şifa verici bir ilaçtır.
    1 ... syncmaster
  2. 2.
    kekik bitkisinin suyunun çıkarılması suretiyle elde edilen, içilebilecek en acı ve en feci sıvıdır fakat etkili olduğu alanlar arasında yok yoktur. özellikle mide ve bağırsak rahatsızlıklarında çok etkilidir. bir kahve fincanı kullanım yeterlidir.
    1 ... devedikeni
  3. 3.
    kolesterol ve kalp için de kullanımı tavsiye edilir. berbat bi tadı vardır söylemesi ayıp.
    1 ... cikarinbeniburdan
  4. 4.
    babamın elinde her gece bana ve kardeşlerime içirmeye kast ettiği zehirden hallice içecek
    2 ... registerlater
  5. 5.
    tadı iğrenç olduğundan kusma ihtiyacı olanları, bir çorba kaşığı kadarı ihya edecek sıvıdır. özellikle sarhoşları kendine getirmede birebirdir.
    1 ... don kişot
  6. 6.
    her türlü sindirim ve boşaltım problemine birebir etki eden ilaçtır. tadı feci derecede acı ve içerken insanın gözünden yaş getirtecek kadar sert olsa da etkisi denenmeye değerdir.
    ... devedikeni
  7. 7.
    1 yudum içildiğinde,insanın vücudundan 1 kiloluk kusmuk çıkmasına sebep olan içecek.
    2 ... asiti kaçmış kola
  8. 8.
    bitkisel zayıflama alternatiflerinden en ünlüsü
    1 ... white pages
  9. 9.
    yarım litre suya bir tatlı kaşığı konsa bile suyun tadını tamamen kötü yönde değiştiren, yoğun, yağlı, içilmesi gerçekten çok zor fakat son derece faydalı bir ilaçtır.
    1 ... p.stranger
  10. 10.
    kokusu burnunuza geldiği an, sizi vazgeçtirebilecek bir tat. birçok şeye iyi geldiği söylense de içmek yürek ister.
    1 ... krmyrdsn