bugün

Yazarlardan beklenen Mide bulantısını geçirecek önerilerdir .
Metpamid içebilirsin. Enfeksiyon kaptığım zamanlarda çok sık bulanırdı midem. Doktor önermişti. Iyi geliyor. Herhangi bi eczaneden temin edebilirsin.
ben ekmek yerim.
en güzeli boğaza at elini çıksın dışarıya.
nane limon. mide üşütmesine bağlı mide bulantısı için tabi.
Doğalından yoğurt bulantının hafiflemesine yardımcı olacaktır.
Tuzlu çubuk kraker.
hava almak. balkonun yok mu? çık kardeşim. mümkünse akşam. al bi kazak üstüne, fırla balkona. rüzgar estikçe. böyle derin derin nefes al. üşüyünce içeri tabi. grip olma sonra.
görsel
Resime 10 saniye bak bulantı falan kalmaz.
limon efenim.
tuzlu çubuk ayran ikilisi gibi görünse de aslında çikolata kesiyormuş. hemşo * arkadaş öyle dediydi.hakkaten de çikolata yiyince geçiyor .
stres yoğunluk koşuşturma derken yemek de yemiyorsanız o zaman bulanır.dikkat edin canolar.
sıcak kaynar suyla kant yapılır içilirse anında geçer.
sıcak su içmek işe yarıyor ama ben hep sakız çiğnerim midem bulanınca. benim midem biraz farklı görsel
haşlanmış yağsız tavuk ciğeri ye geçiyor. ayrıca bunu ben buldum.
midenin bulanmadığını düşün; yada müshil iç, fazla yol katetmesin yiyecekler.
En iyisi tuzlu kraker kürtaj yazanda kendince espiri yapmış.
öncelikle eller ve özellikle parmaklar güzelce dezenfekte edilir.

sonrası sağ el orta parmakla boğaza parmak sokulur.

ardından istifra edilir ve mide birdaha 12 saat içinde tekrar bulanmaz.
nane her durumda mide bulantısını geçirir.
rakı sonrası gelişen gözünü kapadığında anbean şiddetlen ve her dakika dayanılmaz bir hal alan mide bulantısı ise; bahse konu mide bulantısı, üsteki bir arkadaşın dediği gibi boğazdan aşağı parmak vererek, safra çıkasıya değin böğüre böğüre kusmak tek çözüm. tabi daha sonra böürmekten mütevellit boğazda gelişecek iltihaplanma ( larenjit) ve günlerce süren bir boğaz ağrısı işin cabası olacaktır.
Destek istediğim durum. Tamam, nane limon kaynatıp içiyoruz ama 4 Saat kadar sonra o da çıkıyor. ilginç. Sıcak tutmak en iyisi, sıcak su içmek falan.
Nerden de dışarı çıktım... :(
mideni bulandırmayacak şeyler yaparak.
kusarak.
Hap var bunun için, adını unuttum.
(bkz: rennie)
kusarak.