bugün

görsel
böylesine sevgi ve saygı dolu.
Arkadaşlar bu mutlu günümüzde hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Allah bir nickaltında kocamayı nasip etsin.
kedileri ile sözlükte kız bırakmayan çapkın yazar. ben de kendi alacağım . böyle olmuyor
Şahsımla dalga geçtiği ve aşırı Fenerbahçe fanatikliği yüzünden donuza eklediğim yazar. Bu konuda üzgünüm. Sabrettim, değişir dedim, olmadı. Mutlu ama uzak olsun.
adam gibi adam.
iyide şu sözlük trollerinde sevdiğimiz yazarların entrylerini göremiyorum son birkaç gündür.
Benim ilk on esaslı gardaşlarımdandır.
Kedi gibi yazar.
--spoiler--
bir türlü sevemedim bu tipi yapmacık biri sanırım
veronica mars 1
bu 2.

--spoiler--

şimdi özel mesajları paylaşıp seni bu sözün üzerine yerin dibine sokmak isterdim ama, karakterim müsade etmiyor kardeşim. keşke orda da aynı şeyleri söyleseydin.
Mumin yazarlardandır. Ufku açık, kalemi keskin olsun.
Ebubekir de develerin babası demekti sanırım.
Bir yazar.

Kendisi biraz meriç gibi.

(#38354341)
evlenmeyi planladığım yazar.

öpt kib bye.
"mümin ve fenerli" olmaaaz olmaz kardeşim olmaz!
yani şöyle ki: fenerliysen mümin olamazsın, müminsen fenerli olamazsın; bir ehli mümin asla fenerli olmaz!
niye mi?
niyesi var mı bilader müslüman adam "rum" takımını tutar mı?

eyyy kediciklerin babası vazgeç bu yanlıştann!
Tamaaam deveci gömmeye çalıştıysa bu adam zaten kalitelidir arkadaş. Hoş, zaten biliyoruz entrylerini okumak yeterli. iyi yazmalar.
adam gibi adam bir yazar.
bazı sözlük içi konulara haddinden fazla kafayı takması dışında kendisi iyi bir yazardır.
Günaydın sıkma portakalım.
iyi dinleyin bu adamı.

http://www.uludagsozluk.com/e/38396776/
son kedi bükücü.
Adam gibi adam olan yazardır.
yakında torunları olur mu diye düşündüğüm yazardır... olursa bir tanesine talibim.
Beni artilayan baba yazar. Kedilerle ilgilenmesi ayrı bir hoş.
Duzeyli bir sohbeti var.

Ufak bi sürtüşme yaşansa da aramızda geçenlerde. Sonraki sohbetimizde gerçekten efendi tavrıyla gönlümü kazanmistir. Sagolsun.
antikaw, anarşist, berkin elvann ve katilll gibi nickler alan ve sonunda da nickini gezi parkı direnişçisi olarak değiştiren mahlukattan akıllı olduğu kesin yazar.
güncel Önemli Başlıklar