bugün

Aşırı Fenerbahçe fanatikliğinden ötürü donuz listemde bulunan yazar. Mutlu ama uzak olmaya devam etsin.
adam saplamış, hakedene hakettiği gibi davranmış, göte göt demiş.

siz ne isterseniz diyeceksiniz, karşı taraf 'gık' edince onoco bo yooo diye zırlayın. haydi gülüm, haydi.
hak edene hakkını vermiş yazar, sözlükte ne kadar karaktersiz, sapık, troll varsa nickaltında toplanmış. şu zamana kadar durduk yerde kimsenin anasına sövmedim, bugün de direkt olarak sövmedim, herhangi küfürlü bir kelime varsa o entryde buyrun bdv ye yazın. o tür şerefsizce bir entry giren yazar, karşılığında göt edilebileceğini hesaba katsın, ki ederim, ettim. samimiyetsiz iftiralarınızı ve ağlamalarınızı keyifle izliyorum, kudurun.

yan hesaplarınız bu kadar mı lan ? biraz daha açın eksileyin.
Silkmiş atmış bir yazardır.
Meyve veren ağaçtır kendisi. Ne karma umursar ne de sürü. Demesi gereken yerde diyeceğini der. Demiştir. Demeye de devam etsin. 3-5 kanı bozuk trol rahatsız olacak diye susmaz o.

Helal olsun arkadaşıma.

Edit: şimdi farkettim; bunlar trol olabilecek kadar zeki insanlar değil asla. Adam gibi trollerden özür dilerim bu bağlamda. Bunlar olsa olsa leş kargası olur.
Gör kimin kuyruğuna bastı yine? Aslanım benim, ciğer adamdır.
senin yapabileceğin tek şey onlarca yan hesabından girip bana ve arkadaşlara eksi yağdırmak, başka hiçbirşey yapamazsın. savcılığa giderken velini de götürmeyi unutma zira 18 yaşın altındakilerin ifadesini velileri eşliğinde alıyorlar.
yine çakal çukal toplanmış buraya .

yazarı yalnız sandınız dimi yine . ulan siz az çakal değilsiniz .

sizden sırtlan olur ancak sırtlan . onlar gibi dalıyorsunuz çünkü .

ama aslanlar napıyor sırtlanları ? cısss .

çağırın lan köpekler ağa babalarınızın dedelerini bile çağırın .

bize onlar lazım zaten . sizin sıfatınıza tükürmeye bile değmez çünkü .

kedilerinbabası57 ayar vereceği kitleyi nasılda biliyor .

allah sızı dinsizi kafiri fetocusu yahudisi pkklısı teröristi . hepsi ayar olmuş vaziyette . eline sağlık abicim .

şeytan azapta gerek . nokta .
ana bacı karıştırmayın lan.
Malum yavşak tayfadan kendi isteğiyle kopmuş olması bile benim için bir artı sebebidir. O yüzden kim bu adamı eleştirse ya da övse bi niyet ararım ama; benim gibi geçmişte arasında husumet geçmiş birisi bile bu arkadaşı savunuyorsa aksini iddia edenler çok uzatmasın. Kafam güzel, mevzuyu bile okumadım. Ama meselede hakkaniyet varsa bu arkadaş aksi şekilde davranmamıştır.

Kendisine kimlerin de saldırdığını bilmiyorum ama organize bi muhabbet varmış, en tav olduğum konu... tek başına götü yetmeyen tayfasını topluyor, şahsen bunu ben de çok yaşadım. O yüzden susun lan, yedirmeyiz.
32 entry gorunce vefat etti sandim.

Allah rahmet eylesin.

Kudurun picler adam saplamis.

Edit: 50 oldu lan. Adamin nickaltini sol frame den kaldirsin modlar da rahat etsin.
sözlüğün en baba yazarlarındandır. yazdıklarını beğenirim asla kötü bir durumla karşılaşmadım. gerektiği yerde gerektiği cevabı vermiş. devam etsin yazmaya severim kendisini.
kaostan beslenenlerin buraya hücum etmesi o kadar tuhaf değil ki ve ben buna o kadar şaşırmıyorum ki... ne kadar içi boş mesele varsa hep aynı nickler. kendi çapınızda birilerini linç etmeye çalışmayın ve insanları rahat bırakın artık. herkes istediği gibi yaşasın.
Kedilen buvası.

Sinoplu galiba. Tipi zaten sinopluya benziyor. Sinoplu değilim dese ayıp olur o derece.
sinoplu galiba.
Bu yazdıklarınızı anneniz ve kız kardeşiniz görse böyle evlatları yada abileri olduğu için yaradana şükrederlerdi.
adam gibi adamdır dediklerine katılıyorum.

bokunu çıkarmış ama doğruluk payı var.
Türbanlı kız ekleme hayali kuran seksçiyi sabahın köründe savcılığın kapısına dikecek yazardır.
Kendisine anancı denilirken esas anancı kim onları da görmemize sebep olmuştur.

Ulan sen savcının karşısına hangi mahlasla çıkacaksın, zefiran kılıklı hergele?

Sözlük senin şahsi nefretinle mi meşgul olacak? Si.tir git salyanı ilk bulduğun etek altında akıt!
Geldiği günden beri bazı kısımlar saldırmaktan usanmadı.

Bizim bazı dostlarımız milletin kızına, namusuna ve şerefine hakaret etmediği, tüm kadınlara Zorbalık yapmadığı için sürekli hakaret yemekte. Sebebi ise haz almak adına herşeyi yapma zihniyeti olan, Allah korkusundan yoksun kişiler gibi olmadıkları için.

Girmiyorum fazla buraya. Kahveyi basıyorum kafama işime bakıyorum. işte huzur burada.
fake hesaplarıyla bazı yazarları eksilediği iddaa edilen yazar.

kanıtla tüm entrylerini artılayıp favlıcam. bekliyorum.

edit: hacı dalga falan geçmiyorum. gerçekten merak ediyorum. kanıtla lütfen.

edit2: yalan söylüyorsun demedim. hakaret etmedim. *

sadece birilerine iftira atman hoş değil. onu söylemek istedim hacı.

edit3: ahahahhahahagahahahahahagqga.
bu nicki alırken çok düşündün mü kanki. hepsini geçtim 57 nedir amk. *
Şizofrenin biriyle uğraşan yazar.

Düzenli olarak gelir nickaltımda hakaret eder, iftira Atar, sikime takmadıkça delirir. Tibb’ in nickaltından ekmek yiyemeyince yine bana gelmiş.

gerizekalı kardeşim, 6 yıldır sözlükte sadece 3500 entry girmişim, sen 3-5 ayda 1000 entry girmişsin. Bana işsiz demeden önce bunu göz önünde bulundur.
yahu sen izmir'e gel beraber tepecik sosyal tesislerine gideriz.
yahu sen izmir'e gel de sorun şu ki ben izmir'de değilim.

iyi yazardır kendisi hep varolması dileğiyle.
hacı abi sen izmir e gel ordan bandırmaya geceriz begenmezsen tekrar izmir e döneriz.