bugün

herkesin tercihine saygım sonsuz ama ben yemem arkadaş.
Yaprağımı yesinler yaprağımı.
Böyle tipler evime gelmesin zaten ya. Hatta hiç görüşmeyelim mümkünse. Hayatımdan çıksın.
Ulan faik asıl senin olduğun evde yemek yenir mi la.
Kedilerin, insanlardan daha temiz olduğunu göz önünde bulundurunca komik gelen soru. Ayrıca, bu soruya hayır cevabı veriyorsanız lütfen kedili eve misafirliğe falan gelip de kediyi odaya kapatmamızı istemeyin. Kapatmıcaz.
Kedim aç kalmasın, sen kalsan da olur mq.
Eskiden yerim derdim ama kedi sahiplerinin ay çok seviyorum yok bokunu avuçluyorum laflarını duyduktan sonra tiksindim.
Şimdi sağlık açısından bakarsak gelecek kişinin alerjisi varsa eve dahi gelmesini istemem. Ha yok keyfi sevmediğinden odaya kapata bilirmisiniz derse de genelde benim uyguladığım taktik kapıda buyur etmeden önce size ziyaretimde sizde çocuğunuzu odaya kapatırsanız neden olmasın oluyor. Yaklaşımına göre iyi günler diyip ya suratına vuruyorum kapıyı ya da buyur edip tekirsularımı tanıştırıyorum.
Karton toplayanı aç bırakmamak lazım.

Çucuk çeker canı.
ahahaha her yediğiniz yemek için sorun o zaman kediniz var mı acaba çünkü ben kedili evde yapılan yemeği yiyemiyorum diye aptal mısınız nesiniz.
kedi eve bereket getirir lan bereketsiz herifler !
(bkz: yazarı sözlükten soğutan başlıklar)
Bunca yıldır yerim, daha hiç ölmedim. Yenir yani.
Bu tipler benden uzak dursun. Ayriyeten ben kedi sevmiyorum onu kapat gibi bir şey kabul etmiyorum O kedi herkesle tanışacak.
Yenir ama ağızdan kıl çıkar, üst baş da komple tüy olur. Bir de, ben kedi besleyen değil ama hayvan fanatiği tarzındaki insanlarla hiç anlaşmıyorum.
Zaten kimse gelmesin diye besliyorum. Mikroplariniz evime gelmesin
Böyle düşünen ne evime gelsin, ne yemeğimi yesin, hatta benimle de görüşmesin.
Kedi dediğin canlı, senden benden temiz, mis kokuyor mis.
hic kimse o evde yemese bile kedi yemek yiyecegi icin bu sorunun cevabi evettir.
Ben de kedi besliyorum ama yemeklerimiz temizdir.