bugün

Peygambere küfrettiyse bana ekran görüntüsünü acil ulaştırın
Hızlandıralım.
Adalet sisteminin yavaş çalışması sonucu hala sokakta mutlu mutlu gezen eski yazar.

Linç kampanyasıymış. Peygambere küfret sonra da "bono lonc ottolor"
Allaha peygambere ve kurani kerime küfür eden osmanlı çocuğuydu iyiki silik yedi.
silik yemesiyle uzay boşluğuna karışmış yazardır.
Çok özlenen yazar.
Ne zaman nickini görsem söverim. ilerde karşılaşırsak vallahi bunu döverim.
Hem şişko hem tipsiz buna rağmen gelip sözlüğe fotoğraf atiyor cesarete bak.
bu şişko tc sınırları içerisindeyse kutsal değerlere hakaretten cezaevine girmesi lazım. yanlış hatırlamıyorsam 1 ile 3 yıl arasında hapis var.

ayrıca tipe bak lan ben olsam utancımdan intihar felan ederdim eleman bir de fotoğraf atıyor.
şimdi bu çocuk türkiye'nin en büyük 3 sözlüğünden birinde allaha,peygambere,kuranı kerime küfür edipte ceza almayacaksa ve hakkında işlem yapılmayacaksa biz niye boşuna korkarak entry giriyoruz. ilginç yav.
Herkesin dini kendine sözünü çiğnemiş olan bir müsvedde. Kimse kimsenin düşüncelerini zorla tatbik edemez. Misal o çocuğu kesseler dini sevmez ötekini kesseler dini bırakmaz. Onun için saygıyı elden bırakmamayı öğrenemedi bazıları. Böyle yaparak hem kendisini huzursuz etti hem toplumu. Bir nevi cahillik.
Onun adı tosun

Tüm sözlük kosun.
bunu öldürürlerse buna değil de gömecek belediyenin mezarık ekibine acırım aq.
Hayırlı duyarlar.

Psikolojik sorunları var yok bilemem ama yine de bir görünmesinde fayda var. ben atestim istediğimi yaparım deyip milletin anasına bacısına, dini değerlerine küfür etmeye hakkı yok hiç kimsenin.
Merak etme kardeşim, hiç bir hukuk gelip sana niye bu bu kadar şerefsiz olmuş sen mi yaptın demez. Adamın içinde varmış. Bn memleketim denhic bir delinin Allah'a kitaba bu kadar bilinçli sövdüğünü görmedim. Söyledikleri islam ülkelerinde idam sebebi. Duyar kasmaya gerek yok şimdi.
Bipolar bozukluğa sahip olduğunu söylemiş birinin tüm şahsi hesaplarını inceliyorsunuz, aile üyelerinin isimlerini ifşa ediyorsunuz, mahkeme ile tehdit ediyorsunuz ve üzerinde hakimiyet kuruyorsunuz.

anlıyorum, kendinizi sağlıklı ve zeki sanıyorsunuz. Sadece şunu merak ediyorum. Kendisinin gerçekten psikolojik bir desteğe ihtiyacı olduğunu düşünelim. Bu linç girişiminiz nedenli kendisine zarar verirse ve sorumlu olarak sizi gösterirse napacanız?

Peki sizin yaptığınız hangi suç kapsamında incelenecek?

Bir suç işlediyse şikayet edin arkadaşlar. Bipolar bozukluğa sahip birini linç ediyorsunuz ve bu bana doğru gelmiyor. Muhtemel kendisine bir şey olmayacak, tedavi için yönlendirme sağlanacak. Siz ne yapacaksınız onu düşünün.

Edit: arkadaşlar 78 iq ile her şeyi duyar olarak görmeniz normal. Ancak başka insanları yasalar ile tehdit etmeden önce, akıl sağlığı yerinde olmayan insanları tehdit etmeniz ve aile üyelerini ifşa etmeniz nasıl değerlendirilir bi de ona bakın.
Polonya’da yaşamasına güvenerek memleket hakkında langir lingir yazsa da bir sonraki yurda girişinde kuvvetle muhtemel sakıncalı kişi olarak görülerek ilk uçakla deport edilecek kişi!

Ne işim var olm artık Türkiye’de deme yine de! Dünyanın binbir türlü hali var bilader! Allah göstermesin cenazen filan olur göt gibi kalırsın pasaport polisinin karşısında, ağlaya ağlaya o çok sevdiğin Polonya’ya geri gidersin, gözünün yaşını silen olmaz!
ataları şahkulu, celali, koçgiri isyanına katılmış birileri daha. vay be...

ama tebrikler açık açık belli etmiş kinini, mezhep faşisti yüzünü gizlemek için Atatürkçülük gibi bir ideolojiyi maske olarak takınmamışta sadece ateistim diyebilmiş. neyse onu demiş. daha kötüleri de var tabii ama.. attığım linkte görünüyor.

(bkz: hazreti muhammed/#43214509)
inşallah hücreye atılır da görür ebesinin ters perspektifini. Bu tür hastalıklı beyinlerin ülkede cirit attığını görünce kahroluyorum resmen. Halkı kin ve düşmanlığa alet ettiği için ve kutsallara hakaretten En ağır cezanın verilmesi gerekiyor.
Donuzdaki bir kaç yazardan biri;
Sürekli abuk subuk başlıklar açması ve dambılları yamuk yumuk kaldırdığı, tuhaf bir şekilde bununla övündüğü saçma fotoğraflar paylaşması göz kanatan ve mide bulandıran bir hal almıştı.
Şimdi Başlıkta gördüğüm üzere insanların dini değerlerine ahlaksızca saldıran ve inanmasa da saygı duyma/söyledikleriyle insanları rencide etmeme ilkesini tamamen çöpe atıp,
kilo veriyorum ehehe sevimliliği! ile girdiği sözlükte gerçek yüzünü(artık kaçıncı yüzü bilinmiyor) ortaya çıkartmış.
Bu kafa yapısındaki tiplerin Sözlükte azalarak bitmesini diliyorum.
hıyar görsellerini silmeyi akıl edememiş.
Entrylerinden anlaşılan, toplum içerisinde insan kılığında dolaşan gizli virüstür! Çok ama çok tehlikeli çocuklarımızın yanına 100 metreden daha yakın durmaması gereken bozuk cinslerden.
Ateistligi; terbiyesizlik, hadsizlik, iğrenç ve her türlü pisliği yapmaya hak veren bir din mi sanıyor acaba.
(bkz: on ikinci nesil silik)
birazdan hezarfen ahmet çelebi'nin rekorunu geçecektir.

istanbul'dan, silik diyarına uçacak...

edit: sevgili moonlight sonata'ya teşekkür ederim. uçurdu arkadaşı.
hey domuz, yazdıklarının hepsi gidebilecek her yere gitti. sen şimdi 46 C raporunu çekmeceden çıkar polisi bekle. raporu gösterdiiin gösterdin, gösteremezsen .....