bugün

hintli şarkıcı ,oyuncu.çok sempatikde bi suratı var.
Güzelliğiyle kendine hayran bırakan hintli aktrist. Bugün karşıma çıksa evlenirim diyebileceğim bir kadın.
hastasıyız...
görsel
görsel
Ne kadar güzel olsada oyunculukda sıfır olan hatundur.
https://www.facebook.com/...6.&type=3&theater
ek tha tiger filmini izlerken rastgeldiğim aşık olunası kişidir.
çok güzel bulduğum, filmlerini izlerken dibimin düşmesine engel olamadığım muhteşem bollywood oyuncusu.

güzel olmadığını iddia edenlerin güzellik kriterlerini merak ediyorum açıkçası. lan kadında yüz on numara, vücut on numara. şahsen içim eriyor. he oyunculuk yönünden bakınca evet biraz odun, biraz kazulet, mal gibi dikiliyor kameranın karşısında. ama çok güzel lan. valla güzel.
hele hele jab tak hai jaan ve zindagi na milegi dobarada çok güzeldi.
kısacası bu hatun güzel hacı. (bkz: abaza)
sempatik güzel aşık olunası hatun kişidir.
Çok tatlı bir bayandır kendisi, tam hayalimdeki kadındır. Son dönemlerde zindagi na milegi dobara ve dhoom 3 gibi filmlerde rol almıştır.
aamir khan ın başrolde olduğu dhoom 3 filminde dansçı ve şarkıcı kişiliğini fazlasıyla konuşturmuş anne tarafından ingiliz olan hint yıldız . (bkz: dhoom machale)

http://video.uludagsozluk.com/v/katrina-kaif-122460/
jab tak hai jaan - ishq shava klibinde dans ve çekiciliği muhteşem harmanlayan hatun kişi. estetikle güzelleşen ama harbi güzelleşen oyunculardan biri fakat oyunculuğu tırt. güzelliği ve dansıyla prim yapıyor.

https://youtu.be/vaoeifnLVoE
deepika padukone ile çok sık kıyaslanan güzeller güzeli hintli aktris. gerek dansı olsun gerek güzelliği olsun her türlü deepikayı sollar bence. ha mimik konusunda biraz sıkıntılı, botox dan dolayı mimik yapamıyormuş gibi görünüyor. ama gayet başarılı hatun. 3 khan ile hem çalışmış hem de filmlerde öpüşmüştür. öyle bi aktris düşün bollywood'un kralı shahrukh khan ile öpüşebilme şansına sahip olmuş tek kişi. (bkz: jab tak hai jaan)
Dünyanın en güzel kadınıdır gözümde. fiziği suratı saçları bakışları olsun eritir adamı valla. Özellike Jab tak hai jaan filminde harikadır
iğrenç oyunculuğu ile göz dolduran kocaman burnu ve bollywood oyuncusu salman khan dan ayrıldıktan sonra ranbir kapoor'la olan birlikteliği ile gündemden düşmeyen buz dolabıdır.
Neden bu kadar popüler olduğu anlaşılamayan yeteneksiz itici oyuncu. Güzel de değil.
Mimikleri iğrenç ve hepsi birbirinin aynısı.
anne tarafından hint olup hong kong da dünyaya gelmiş kadın.

kesinlikle oscar alması gerekiyor, "nasıl oyunculuk yapılmaz" kategorisinde en iyi odun dalında oscar verilmeli. şu üç günlük dünyada binlerce film izlemiş, iki katı kadar oyuncu tanımış/keşfetmiş biri olarak bu kadar mimiksizini görmedim. bir üst sürümü çıkana kadar en yeteneksizi bu!
Salman khan ın sektöre attığı en büyük kazık.
çok güzelmiş, siktiriniz gidiniz. burun estetik , dudak göğüs silikon, egzersiz bağımlısı olmasına rağmen kazulet vücutlu odun belli , üstelik diyeti de diğer aktrislere göre çok sıkı ki( sabah akşam sadece otla çöple beslenen bir tip ) o da olmasa o tipiyle evde kalırdı muhtemelen .bu kadar üstünde uğraşılmış olmasına rağmen saçını kazı . erkek bu bildiğin erkek . makyajla kadına dönüşen uzak doğulu adamlar bile daha dişi. ruhu yok,duygusuz bir ifade, oyunculuğu sıfır .bir de heykelini dikmişler bunun te allam akıl fikir ...

not: erkeklerin hepsi beğenir, kezban kızlar beğenmez denmiş . yok öyle bir şey beğense beğense bunu gizli gayler beğenir. bilinçaltında erkeklere duyulan ilgi bu transeksüel kılıklıda pörtlüyor.
yoklukta bana seksi geliyor. genel olarak vasat güzellikte bir oyuncu işte. bollywood da amcan dayın kuzenin oyuncuysa sende kafadan oyuncu olabiliyon.
sevgili içini olduğu gibi döken adam; hırstan değil de gömdüğüm saat gece dört buçuk muydu neydi ? kendi kendine yazıp çizmek sözlükte sıkıcı oluyo biliyon mu, gerçi gene pek ilgi çekmedi başlık ama napalım bollywood herkesi ilgilendirmiyor.
Kendisine pek hintli diyemeyiz ingiliz kökenlidir bazı istisnalar dışında zaten hindistandan pek güzel kızlar çıkmaz genelde standart kara kaşlı kara gözlüdürler bu hanım kızımızında suratında estetik doludur oyunculuğu genel olarak beğenilmez ki bende aynı kanıdayım kendisi bollywoodaki güzel kız açığını kapatır dhoom 3 te aamir khan ile kamera karşına geçmiştir malang güzeldir iyi dans eder.
insana keşke hindistan'da doğsaydım dedirten güzelliktir.
Hastasıyım aşığım seksilik alıyor heryerinden.
Sheila ki jawani klibi izlemelere doyulmaz kişidir.

Hastasıyız.
Her sabah dhoom 3 dansini izleyerek işe geldigim kadin. Kamli sarkisinda kendi sesi ise sesi de cok güzel olan kadin. Başlık Ne guzel denk geldi boyle.

Ama benim bollywood favorim hep kareena kapoor.
Aamir sevdam var benim Ikisi yanyana çok iyi oynuyor.