bugün

Özgür Düşünce ve Eğitim Hakları Derneği (Özgür-Der) ile insan Hakları ve insani Yardım Örgütü (iMKANDER) üyeleri ellerindeki Suriye bayrakları ve dövizlerle "Katil Rusya Suriye'den defol", "Suriye'den elini çek katil Putin", "Müslümanın toprağından elini çek Rusya" sloganları attı.

tamam buraya kadar hoş güzel de, o ülkede kadınlar mal gibi peşkeş çekilirken, kafalar kesilirken, insanlar ateşe atılırken nerdeydiniz siz. bu riyakarlığı din kisvesi altında yapa yapa insanları dinden, imandan soğuttunuz. akepe tepesinin putları sizi.
görsel
ak saksocuların önde gidenlerindendir bu dernek.
inandıkları allah tayyip'tir, yani rableri tayyip'tir. tayyip mezhebine, soygun mezhebine bağlıdırlar. gözleri kör, kulakları duymaz!

rusya'dan tüm yobaz dincileri ehlileştirmesini bekliyoruz ve yanındayız! nerede aklını kullanmayan ak saksocu varsa karşısındayız!
Ulan işid o kadar masumu öldürdü sesleri çıkmadı, Putin işidlileri öldürünce hemen katil rusya falan. Ulan varya siz hangi kafayı yaşıyorsanız bende istiyorum ondan.
işid sempatizanı birkaç beyinsiz kadının açtığı pankartlardan biri. her gün işidin kaçırıp tecavüz ettiği; defalarca para karşılığında başka heriflere sattığı kadınları; kafası kesilerek sokak ortasında öldürülen insanları hiç mi görmeden ve utanmadan o pankartı tuttular acaba? işidin yaptıklarını görmeden işidle mücadele edenlere katil demek şerefsizliktir. onlara göre işid katil değil ama işidçilere saldıranlar katil.
rusya'nın attığı güdümlü füzeler bir yerine saplanan hüloogcular.