bugün

sağuk algınlığına, ateşe, kırgınlığa, falana filana iyi gelen ilaç. 25. rus çarı deosmanski'nin zarif eşi "katarina"dan almış ismini.
Eğer grıp olma aşamasındaysanız hemen alın bir tane grip mırip kalmıyor.
mucize gibi bir ilaç. ateş, baş ağrısı, grip öncesi kırgınlık, grip, bütün bu dertlerinize deva olacak ilaçtır. (bkz: biofarma)
içindeki etken maddelerden dolayı ateş düşürücü,anti histaminik,bronş açıcı ve öksürük kesici etkinliği olan.Sedasyona neden olabilen semptomatik tedaviden kullanılan bir ilaç adı.
sabah grip başlangıcıyla -feci bir burun akıntısı ve baş ağrısı ile- ölü olarak uyandığım günü, öğleden sonra bir saat arayla 2 tane almamla bahara döndüren, burun akıntısı göz yaşarması vb. grip/soğuk algınlığının en pis yanlarını çabucak bertaraf etmenizi sağlayan süfer ilaç.*
a-ferin fort, benical cold, toylol plus, nurofen, iburamin cold hemen hemen aynı maddeleri içerir soğuk algınlığında günde 3 defa kullanılır, bunlardan parasetamol içerenleri asetilsisteinle vermemek lazım, asetilsistein parasetamolun antidotudur.
grip olunduğunda doktorlar tarafından verilen, açık ve lacivert renkli kapsül ile kaplanmış ilaç.
(bkz: her eve lazım) taş gibi ilaç. ne zaman grip olsam, hemen yardımıma koşan yegane dostum.
son care aldik bakalim. bunyeye iyi gelecegini umuyorum.

hastayim lan oluyorum.
sadece ateşimin yüksek olduğu fakat hiçbir grip belirtisi göstermediğim hastalığım sırasında doktorun verdiği ilaçtır. ilaç sonrası tansiyonum yükselmiş ve bilimum tüm yan etkiler vücudumda başgöstermiştir. içmeden daha iyiydim dedirtti bi daha içmem.
eski etkisi olmayan ve olamayacak ilaçtır, bir dönem çok revaçta olduğundan bizim yetkili birim incelemiş ve bilmem ne maddesi fazla olduğundan piyasadakileri toplatmış daha sonra içerisinde bulunan vatandaşa en iyi etki eden maddeyi çıkarttırdıktan sonra tekrar piyasaya sürülmesine izin verilmştir...
abimin çalışanı olduğu biofarma'nın iyi ilacı. kışın gelmesiyle başvuracağımız ilaç. bazı bünyelerde uyku yapabiliyor sınavlardan önce içmeyin.
grip misiniz?

nezle misiniz?

artık bu hastalık sadece 1 saat sürüyor ''katarin'' içiyorsunuz...hiç hasta olmamış gibi oluyorsunuz...

reklam gibi oldu ama harbiden çok güçlü bir ilaç...

sadece yutmak mesele!
"ilaç alınca bir hafta, almayınca yedi gün" süren gribi bir saatte bitirir.
2 gündür içtiğim fakat henüz bir etkisini göremediğim ilaç. bu kadar övgüyü nasıl almış anladım. neyse bakalım sonu nasıl olucak.
şarkısı bile vardır:

--spoiler--
kaaaaa taaaaa katarin katarin kamuya
ka ta katarin katarinb kamuya
höt töt törö katarin katarin kamuya
--spoiler--
adını duyunca "bu ne lan fare ilacı gibi içmem ben bunu anneaa" dedim ama yine de içtim bayada iyi geldi.
grip olmak üzereyken yahut hali hazırda grip olmuşken 1 tane alındığı anda iyileştiren ilaçtır. ikincisinde zaten hastalıktan eser kalmaz. ancak yan etkileri özellikle hassas bir bünyeye sahipseniz fazladır.

-daha önce midenizle ilgili bir problem yaşadıysanız yahut hala yaşıyorsanız bu ilacı mideyi koruyacak herhangi bir mide ilacı olmadan içmeyiniz. sabaha kadar mide ağrısı çekmeniz muhtemeldir.

-içtikten 1 saat sonra menopozlu teyzeler gibi "ay açın camı pencereyi açın ay ay" diye höykürmeniz muhtemeldir.

-nadir de olsa deride döküntü yahut kızarıklık yapabilir. aft ve uçuk benzeri yaralar yüzünüzü işgal edebilir.

-baş dönmesi, bacaklarda ve ellerde titreme, bulanık görme gibi durumlar da görülebilir.

şöyle söyleyeyim efendim, bu ilaç muadili diğer ilaçlara kıyasla çok daha etkilidir. lakin yan etkileri de o ilaçlara kıyasla çok daha fazladır.
40 yıldır hasta olurum ben böyle kafa görmedim dedirten ilaç. 2 kutu prozac içsen bu kadar huzura eremezsin. bi boşvermişlik bir uyku hali bir rahatlama derken hop uyuyorsunuz. sonra başlıyor alice harikalar diyarında maceranız. halüsinasyonlu rüyalarda maceradan maceraya atlıyorsunuz her level geçerken uyanıyor sonra tekrar bakalım ne olacak diye dalıp kaldıgınız yerden devam ediyorsunuz. bütün bunların yanında grip fln onlara da etki ediyor evet.
sanırım su an ıhtıyacım olan ılac.
Sağlam kafası olan ilaç. Bu yüzden reçetesiz satılmaz.
üç tane yutulsa insanı heyecanlandırabilecek bir haptır. iki tane yuttum sanki ensemden ensemden geliyo hissi uyandırdı.
babamın her şeye iyi geldiğini düşündüğü ilaç. dişi ağrısa katarin içiyor. durduramıyoruz efem.
Nezle olunca Katarin, grip olunca corsal kullanıyorum. hemencecik hastalığı sonlandırıyor. Fakat Bir ara Katarin ilaçları geri toplanmıştı, Yaşlılarda kullanılmaması tavsiye dilmişti. Beyin kanaması riskini artırıyor diye haberler vardı. hiç bir ilaç rastgele kullanılmamalı. Fakat Nezle, grip soğuk algınlığı gibi hastalıklarda dr gidiyorsun 6 tl muayene ücreti kesiyorlar. %20 de ilaç katkı payı. Katarin'i yaklaşık 7 TL ye alıyorsun. Eczaneye direk gittiğinde ilaç 3,5- 4 tl
her grip oluşumda düzenli ilişkiye girdiğim ilaç.