bugün

1986 doğumlu amerikalı oyuncu. kariyerine dizi oyuncusu olarak başlayan güzel oyuncu daha sonra beyazperdeye geçmiş güzel işler çıkarmıştır. Defendor filminde oldukça başarılı bir portre çizmiştir. yolu ve bahtı açık olsun.
inanılmaz tatlı göğüsleri var. ayrıca ses tonu ve yüzü çok çekici.
şimdi dikkatimi çekti de hafif bir liv tyler esintisi sezdim siyah saç, mavi göz, dolgun dudaklar bu yüzden alımlı bulduğum amerikalı aktris.
2 broke girls adlı dizide max karakterini canlandıran oyuncu. rolünün hakkını çok iyi verir. aynı anda hem seksi hem de sevimli olmayı başarabilen kadınlardandır bu arada.
two broken girls isimli dizinin başrollerinden biri. (bkz: dostum kat demişsin ama bu bildiğin at)
2 broke girls dizisiyle hayatımıza giren iki kişilik dudak ve göğüs sahibi muhteşem hatun.
sesi, mimikleri, bakışları ve dudak hareketleriyle bir bütün hatun.
bir kadın olarak beni bile etkisi altına alan hatun.
uuu beyb katun.
2 broke girls adlı dizide max karakterini canlandıran sevimli oyuncudur. rolünün hakkını vermektedir.
felaket seksi bi hatun.
thor filminde farkettiğim başarılı oyuncu.
afettir.
ya bak şimdi bazen sevişirken tıka basa yemiş gibi doyarsın ya, sadece sevişmenin verdiği haz değil de resmen sevişmeye doymanın hazzı hani, o hissi bu kızla yaşarsın işte. 2 broke girls izliyorum bu kız var diye hıammmmına.
youtube'da kanalı bir sürü blogu falan var(dı). ayrıca taş gibi kızdır.

edit : vazgeçtim lan bu bildiğin sanat fakültesinde okuyan her bi şeyi yapmacık az yetenekli alara resmen.
(bkz: bujiler meme yapmış)
(bkz: kat in güğümleri)
her zaman tatliligiyla hatirlanan guzel kizimiz. ama erotik de... o icimizden biri.
Dizimax sayesinde kesfettigim güzel hatunlardan sadece biri.
kısa boylu, dolgun göğüslü ve beyaz tenli hatunların bazen çok seksi olabileceklerini ispatlayan hatun.
Türkiye Şubesi için

(bkz: Güneş zavrak)
katy perry e benzettiğim 2 broke girls dizisinin max'i. ses tonu ve verdiği tepkiler gayet ilgi çekici.
Memeleri kendinden once gelen hatun. Fuckbuddynin tanimidir.
Allahım beni baştan yarat düşüncesini aklımın bir köşesine misafir ettiren sevgili güzel varlık. 2 broke girls'ü izleme nedenimdir.
21 entry'ye karsin 156 fotograf. Sanirim herseyi acikliyor.
2 broke girls te keşfedilen insan. Allah özene bözene yaratmış.
birazcık güzeldir, çok değil, birazcık. ama kesinlikle çirkin değil (bkz: bence).
güzellik bi yana çok çekici bi kadındır kendileri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar