bugün

o da sana yürüyorsa malların geldiği bodrum tarafta yiyişebilirz hatta tezahürat yaparım.
ezikliktir evet.
ciroyu artırır.
Kuytu köşedeki migros çalışanı sarışın kız. Sen türk olamazsın, alman olur, danimarka olur.. isveç olur.. oraların kızı gibisin. nassı olur da sana o turuncu teknosa çakması migros tshirtünü giydirip o kasaya oturturlar, nassı alışveriş yapana kafanı kaldıraraktan gülümsetip telefon numarası sordururlar.. senin havuzlu loft evin ömnündeki şezlongda bikiniyle kitap okuyup, soğuk içeceğin yanına bırakılması lazım halbusi...

sonra bu kız 2 hafta sonra kaybolur.. kesin birinin taht-ı nikahına girdi, biri aldı götürdü loft eve yerleştirdi, Allah belanızı versin.
valla aşık olanı tebrik ettiğim durum. kasiyer kızların çoğu suratsız oluyor zira. niye geldiniz der gibi, zorla konuşuyor, yüzüne bakmıyor. elinden gelse hiç müşteri gelmesin diye yazacak kasaya. ya da bende mallık var konuşturamıyorum diyelim.
bu aralar benim oradaki bim'de çalışan kasiyer kızdan hoşlandım. beyza'ymış galiba ismi. önceden markete gittiğimde görüyordum. ama ne zaman ondan hoşlanmaya başladım kız ortadan kayboldu. bim'e onu görmeye çok sık gitmeme rağmen 1 haftadan uzun süredir göremiyorum. bu yüzden takıntı haline geldi. alışveriş yapmadan çıkmak ya da ucuz birşeyler almak zorunda kalıyorum. ne yapacağımı bilmiyorum. lütfen beyza'yı 1 kere de olsa bir daha göreyim.
Çok sevdik be abi.. şaka lan şaka.
kasiyer beyza nedense kaç gündür ortada yok.
(bkz: kasiyer kızı görmek için alışveriş yapmak)
sürekli para harcamanıza sebep olur.
kızın ortadan kaybolmasına sebep olur. beyza'yı kaç gündür göremiyorum.
Gidem bir kaç market gezem piyasa nasılmış gezem yeni elemanlar işe başlamış mı.
Belliki kasanın içindekiler seni aşık etmiş çaggal.
uzmanı olduğum konu.
Otobusteki erkege aşık olmak ile yarisir. Sonuc; tum hikaye marketten cikinca, otubusten inince biter.
sırf onu görmek için semt değiştirmeye sebep olur.
Yıllar önce bizim arkadaş migrostaki bir kasiyer kıza aşıktı. Bir gün geldi ağzı burnu dümdüz, gitmiş kıza çiçek vermiş, kızın sevgilisi de aynı migrosta güvenlik görevlisiymiş bunu görüp çocuğu hırsızlık yaptı diye odaya cekip diğer gğvenliklerle birlikte dövmüşler. Birkaç gün sonra bunları 4. levent metroda yakalayıp baya dövmüştük biz de.
Zaman zaman insanların başına gelen güzel şeydir.
Müşterileri döv kızı yormasınlar.
bu konu, bez bebek nana'ın uzmanlık alanına girer.
market kapandığı için samimiyeti devam ettirememiştim. kasiyer kübra ne yapıyordur acaba?
marketin kapanmasıyla üzmüştür. kasiyer kübra ne yapıyor acaba?
Hayvan gibi memesi olan bir kadın var, sırf ona bakmak için özellikle onun olduğu kasaya gidiyorum. Aşk ilişkilerim ektedir.
sık alışverişe sebep olur. ama vardiyasına dikkat etmekte fayda var.
marketin kapanması gibi üzücü bir durumla sonuçlanır.