bugün

çok zor bi durumdur, hele paranız yoksa daha zordur.

ben oldum falla beyler siz olmayın, bisim burda bi market var işte orda bi kız var çok tatlı çok seviyom onu hep şiyirler yazıyom evde ona ama açılamıyom çünkü markete gidince bi tane sakız alabiliyom sadece kızıyolar kasiyerler git bakkaldan al tek sakızı diyolar zaten bakkal memo abide kızıyo süper marketten alışveriş yapma götün oğlu diyo babama dicem sikicek belasını, neyse işte ben bu kızı çok seviyom abiler kuşum cemile anlattım seviyosan git konuş abi dedi, geçen konuşuyum dedim tüm cesaretimi topladım ve;

+ aaaa gerizekalı çocuuk!
- merabaaa =)
+ yine sakız mı aldın?
- sizin sakızlarınız çok güzel =)
+ ulan senle mi uğraşcam ben mal?
- bunlar ne güzel sözler ya =)
+ gerizekalı!

bu lafları işittim işte, çok hoşlanıyom ya iltifatta ediyo bana, herkez bana ezik, tipsiz, iğrenç yaratık, ucube felan derken o bana mal diyo yani bana pahalı bi şey diyo fiyatı olan =) onu çok seviyom ya bi tane polatonik aşkım var nermin ikinci bu ama nermini daha çok seviyom çünkü onun memelerinden süt akıyomuş bence çok duygusal.
mahalleden aşklar serisinin bir bölümü.
kolu kıllı bir kıza aşık olmaktır.*

(bkz: kasiyer kadınların kollarının kıllı olması)
bir kantinci kıza aşık olmak değildir.

her gün kampüsün diğer tarafına gitmene neden olur.
her allahın günü bir çay alıp oturursun o kantin-kafe tarzı yere.
göz göze gelmeye çalışırsın sürekli.
sonra da nedensiz vazgeçersin birden.*
kasiye kıza aşık olmaktan daha hesaplıdır.
her gün sadece 50 kuruşa mal olur.
(bkz: dj akman dinleme sebepleri)*
oda size asık olabilir,eger prezervatif alıyorsanız iliskiniz baslamadan biter.
kasiyer kıza aşık olunursa marketten sürekli birşeyler almak gereksinimi duyulur kızı görmek için çok geçmeden fakire dönersiniz ve artık kıza dışarıdan bakmak zorunda kalırsınız.
sonrasında; kaldırımda yanından geçen kızla evlilik hayalleri kurmak.
ve beyin koşarak uzaklaşır.
bol bol alışveriş yapıp para kaybına neden olur.
dün akşam saatleri güzelce başıma gelen olaydır. aşık olunmayacak gibi değil çok güzelsin. sabahın erken saatlerinde geliyorum şekerim, dün aldıklarımı iade etmeye.
çalıştığı marketten saçma sapan şeyler alacak olmanıza sebep olacak durumdur. başıma gelmez diyorken, başıma gelmişti. ki yokluk falan değil, aşık olmanın yokluğu olmaz ki. ama siz siz olun, kızı utandırmayın fazla, sayımda hata yaptırıp nazar değdirebilirsiniz. swh.
marketlerdeki kasiyerlerin %90'ı bıyıklı kezbandır ama neyse.
biraz vizyon eksikliğinden kaynaklanan durumdur.
gülüp geçilesi bir durumdur sık sık insanın başına gelir ne yaparsın .
Pandemi dolayısıyla tek sosyalliğimiz markete eczaneye gitmek oldu bu bahar.Benimki çok suratsızdı maalesef
sırf onu görmek için bağcılar'a gitmektir.
migros kasiyeri ise sıkıntılı bir durumdur. eğer a 101 veya bim gibi bi markette kasiyer ise daha ekonomik olacak versiyondur. a 101 harca harca bitmez. pardon karıştırdım.
marketin kapanması gibi üzücü bir durumla sonuçlanır.
sık alışverişe sebep olur. ama vardiyasına dikkat etmekte fayda var.
Hayvan gibi memesi olan bir kadın var, sırf ona bakmak için özellikle onun olduğu kasaya gidiyorum. Aşk ilişkilerim ektedir.
marketin kapanmasıyla üzmüştür. kasiyer kübra ne yapıyor acaba?
market kapandığı için samimiyeti devam ettirememiştim. kasiyer kübra ne yapıyordur acaba?
bu konu, bez bebek nana'ın uzmanlık alanına girer.
Müşterileri döv kızı yormasınlar.
Zaman zaman insanların başına gelen güzel şeydir.