bugün

tribünlerine hayranız vesselam.
karışıyaka cemiyet gündeminin çok özel insanı ile fink atıyor.
bu takım nasıl bir depresyon içindeyse her hafta birilerinden 5 gol yemeden rahat edmiyorlar sanırım. adana demiri 6-5 yendikten sonra 5-6 hafta üst üste 5-0'lık skorlarla yenilmekten kurtulamadı 35.5. yahu takım 54 gol yemiş bunun 30'unu son haftalarda yediler.

karşıyaka sk'nın son 10 maçı ve skorları şöyle;

23.hafta - gaziantep bbsk-karşıyaka: 2-0
24.hafta - karşıyaka-manisaspor: 3-0
25.hafta - samsunspor-karşıyaka: 4-0
26.hafta - karşıyaka-adana demir: 6-5
27.hafta - bucaspor-karşıyaka: 0-2
28.hafta - karşıyaka-altınordu: 0-5
29.hafta - denizlispor-karşıyaka: 2-0
30.hafta - karşıyaka-giresun: 0-1
31.hafta - alanyaspor-karşıyaka: 5-1
32.hafta - karşıyaka-boluspor: 0-5

galibiyet sayısı: 3
mağlubiyet sayısı: 7
beraberlik sayısı: 0
attığı gol: 12
yediği gol: 29.
izmir ilçesi. Göztepe kadar güzel değildir.
burjuvanın hakim olduğu klas izmir ilçesi .
uzun adamı ziyaret etmiş takım.

http://www.haberturk.com/...ogandan-karsiyakaya-mujde
Türkiye'nin kanımca en güzel ili olan izmir'in en güzel ilçesi. Biricik memleketim.
Tamamen izmir dışından biri olarak diyebilirim ki izmir in en yaşanılası yeridir. Tüm izmir i gezmiş aralıklarla belli dönemler zaman geçirmiş biri olarak Karşıyaka hep farklı kalmıştır zihnimde.
"Türkiye"nin en güzel ve en güzellerin olduğu semti...
1912 de başlamıştı efsane ismi ise Karşıyaka idi
izmir in Kağıthane'si esenler i bağcılar ıdır.
görsel

97-92
Çok komik bir taraftara sahip olan mahalle.
https://youtu.be/StMQWCn3a8A
http://www.youtube.com/watch?v=iB3eqYhzI14

çekemeyen göz göze
huysuz virjin'in otobüsünün kalktığı semt.
bu milletin değeridir. renklerine kurban.
Dünyanın en hızlı koşucusu kimdir ?
A.Usain Bolt
B.Elvan Abeylegesse
C.Kar(ş)ıyaka.
patlak kızların cirit attığı laik yer.
basketbol taraftarı abdi ipekci nin yayın odasındadır. futbol taraftarı da genelde istanbul'a diye yola çıkar, soluğu bolu taraflarında alır.
Bazı andavallar tarafından mahalle olarak adlandırılan ilçe. Genelde futbol ve taraftardan laf açılmış; Karşıyaka taraftarı Türkiye kulüpleri Arasında takımına en fazla bağlı ilk 5-6 kulüp içerisindedir. Eyvallah biz de Galatasaraylıyız, son maçta istenmeyen şeyler oldu ama 3-5 kişinin yaktığını bütün camiaya yüklemek inanılmaz mallık. Unutmayın; Karşıyaka dediğiniz ilçenin (tüm semtleriyle birlikte) yaklaşık 1 milyon Nüfusu var.
Özlemim, hayatım, anılarım, özlemim, özlemim, özlemim......
Özlenen, çok özlenen semt. 14 ay boyunca insan herşeyinin olduğu yere gidemez mi? Gidemiyor bazen. Karşıyaka adı altında kardeşimi özledim, toprakta olanları özledim. Annemden kalan çatal bıçakla yemeği özledim. Özledim işte.........
Bok kokan semt. Ewet semtimdir objektif olmam gerekiyorsa sokaklarının bok koktugunu soyleyebilirm. insanları eskidir kıyafet giyim vs sanarsınız 1950 yılında yasıyorsunuz. Evler genelde eskidir. insanlar gibi. Mesafe uzak oldugu iÇin insanlar izmire fazla inmezler izmirdeki gelişmelerden de pek haberdar degillerdir sebebin bu oldugunu dusunuyorum. Bok kokusu iÇin henüz bir tezim yok onun sebebını Çözemedim.
Cevresinde soğukkuyu şemikler Çiğli gümüşpala yamanlar gibi varoş sentleri bünyesinde barındırdıgı iÇin mavişehir bostanlı gibi temiz yerlerede inebilen kekolar yüzünden bi türlü elitleşemeyen yerdir.
izmir'in Konak'tan sonraki en kalabalık ilçesi.

karşı yaka oldukları halde Konak'ı beğenmez haspamlar. 35,5 sizin neyinize??