yazarların karşı cinse giyim/kuşam konusunda vereceği önerilerdir.

-ben hem erkeklere hem de kadınlara bir öneride bulunmak istiyorum

lütfen şu nike airforce'u herşeyin altına giymeyiniz. yanımdan okul üniformalı cocuk geçiyor ayakta beyaz airforce,oversize bir giyim kuşam görüyorum altında airforce,kot tshirt altında yine airforce.

-bugün metrodayım işe gidiyorum. bir kız bindi,böyle birşey olamaz. sarı küt saç,alt-üst klasik siyah takım altında airforce....

belli konbinin altına giyilmemesi gereken,çakması da çok oldugu için kötü duran ayakkabıdır.
karşı cinse ikinci öneri;

-her yere crop giymeyiniz.

-özellikle avrupada gözlemlerime göre,genelde crop giyen kadınlar üstüne bir ceket,gömlek giyerek konbinin ana parçasını gömlek veya ceket yapıyorlar. fakat bizim kızlarımız öyle değil.

avmye gidiyorsun crop,şık bir akşam yemeğine gidiyorsun crop,sahilde yürüyüşe gidiyorsun crop.
çok zayıf kızlar göbeğini gösterecek kısa bişi giymesin. göbekleri çok itici, kedi dötüne benziyor.
acemisi olunan konudaki önerilerdir. Bir bilene sorsak daha iyi değil mi? Ben ne anlarım; likralıdan, pileliden, dantelliden? Cemil ipekçi miyim ben?
görsel

Kot şort,dar şort, dar pantolon, dar tişört nefret. inci kolye de no. Kumaş tarzları da etkili,kot rengi de tabi ama detaya girmeye gerek yok şimdisjdj.
Ayrıca tarz olacağım diye zorlayıp feminen olanlar da hoş olmuyor bence.
Oversize giyim- iyi bir spor ayakkabı- uyumlu renkler ile cool çabasız bir tarzı seviyorum ben.
kendi cinsime tavsiye vereyim:

abi yazın bol, dize kadar, cepli şort giymeyin..

60 yaşında mısınız, diyeceğim ama o zaman da giymeyin..

bir de, body'ci tshirtü, yani siyah atlet dediğimiz şey kimseye yakışmaz..

onun için bir kere vücut olacak, ayrıca devran çağlar ve kaptan mağara adamı arasındaki dengeyi tutturacak bir lazer epilasyon programı düşünülecek...

ayrıca başına bere veya benzeri bir b.k taktın diye sofistike, ne istediğini bilen, tarz falan olmuyorsun... salaksan hala salaksın, tarzsan çuval da giysen tarzsındır.

sandaletin-terliğin içine çorap giymeyin nolursunuz..

kadınlara gelinceeeee...

zayıf ya da kilolu, vücudun bozuksa tayt giyme... fazla kilon olabilir ama biçimlisindir, eyvallah, giy... ama çöp gibi olmana rağmen bacak kemiklerin eğri, halk arasında "o bacak" (o harfi) denilen bir durumun varsa, ki kadınlar buna "bacak kemiklerinin arasından tren geçiyor" diyor, giyme kardeşim..

bir de, snead o'connor (tahta) bir durumun varsa, olmayan şeyi balenli sütyenle elde etmeye çalışıp hem milleti kandırma, hem kendi üstüne güldürme..

keza, natır gibi ayakları olan kardeşlerimizin açık ayakkabı, ayak yüzüğü ve halhal sevdası da lüzumsuz bir özgüven gösterisinden başka bir şey değil, bana kalırsa..

bir de, kadınlarda oxford ayakkabıya, uygun hava durumunda giyilmeyen çizmeye aşırı uyuz oluyorum.

erkek, kadın, gay, trans, kim varsa:

babet çorap sevmiyorum ben..
görsel

biraz önce birinde görünce aklıma geldi.

-turistlerde görünce haydi biraz gözümüz kabul ediyor. şortun altına şu şekil sandalet,beyaz çorap giymeyiniz hem cinslerim.
aklıma geldikçe yazasım geliyor.

-sevgili kadınlar. tabi şort giyeceksiniz. en doğal hakkınız,kimse karışamaz.

lakin yalvarırım aşırı kısa,göt yanaklarına kadar görünen kot şortları belli yerler dışında giymeyiniz.

geçen avm'de gördüm. önümde yürüyor kız. o kadar kısa ki götünde ki sivilcelere kadar görünüyor. leş bir görüntü.
görsel
Bazı insanlar vardır çuval giyseler yakışır. Onlardansanız istediğinizi giyinin, ben onlardan olduğumu düşünüyorum mesela.

Bazı insanlar da vardır ki, ne giyerse giysin çuval gibi olur. Ki ülkemizdeki erkeklerin çoğu 1 80 in altında ve şişko oldukları için böyleler. Ne giyerseniz giyin hepsi çuval awk size hiçbir önerim yok.

1 80+, geniş omuzlu, hafif şişman erkekler, isterseniz renkli kot pantolonlarla polo yakalı beyaz tişörtler giyinin. Size yakışır.
Sadece Benim kalbime dokunan insanlara tavsiye verebilirim. Genel birşey diyeyim ama fazla açık giyinmemeye özen gösterin.
Valla eşim ya da sevgilim gelsin benim dolabımdan giyinsin istiyorum ahdjd.
Erkekler lütfen eşofman denilen şeyi sadece sporda giyin. Bazılarının üstüne paçalı don gibi yapışmış kadının yanında alık gibi dolanıyor.
Onun dışında vucuda gore giyinmek önemli ya. tarzınız önemsiz.
Önerilerim bunlar herkes kendine yakışanı seçip giyinsin. Ama dekoltenizi sakın eksik etmeyin kızlar. Yakışıyor.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Öneri olayı kusura bakmayın ama bana biraz soft faşizanca geliyor, isteyen istediği gibi giyinsin.
Kardeşler kasmayın be, Allah ne verdiyse giyinin, bez parçası neticede hepsi.
Blazer ceket mavi kot giyebilirler.
Ceketin içine de beyaz bir şey seçimi karşı cinse bırakıyorum.
Erkolara mavi kotlar çok yakışıyo bence.
Gotunuzdeki donun bicimini ve rengini gostermek zorunda degilsiniz.
Sevgili kadınlar.

Şu çakma louis vouitton,marc jabocs-tote bag salın lütfen.

Toplu taşımada,ayağında lumberjack ayakkabı varken şu çakma çantalarınız çok kötü duruyor.
Tesettür.
Önerim şudur: atalarımızın bize armağan ettiği özgür ülkemizde, istediğini giy sevgili kardeşim. Metafizik kafalara bakma sen. Hatta senin bu özgürlüğüne laf atan varsa da, en sert şekilde karşılık ver ki bu boş kafalar yok olsun.
çakma tesettür değil gerçek tesettür.
Sutyen takmayı bırakın artık.
mümkünse kefen.