bugün

karısı tek başına yemek yiyor heralde.
Akşam için hazırlık yapıyordur.
karısının bulaşığı?! vazifesi olmadığı halde?!

iyi bir şey mi söyledin kötü mü anlayamadık.

bulaşık yıkamak kadının vazifesi değildir!

tanım: aslında ortak olan bulaşığın yıkanmasında eşine yardım eden erkek.
karısının bulaşığı ne demek ki diye bir düşünmek gerekir. adam eğer hayvan değilse kendisinin de yediği şeyin bulaşığını "karımın bulaşığı" diye düşünmez. yıl olmuş 2015, olacak 2016 hala nelerden bahsediyoruz ya. he bulaşığı kadın yıkar, adam da çıkar avlanır he mk.
Yemekten sonra yediği tabağı mutfağa getiren artıkları döken sonra sudan geçirip bulaşık makinesine yerleştiren erkektir. Yalnız yaşayan kişiden tek farkı yalnız yemek yemiyor olmasıdır.
evliliğin ortak koşullarda aynı hayatı yaşamak olduğunu bilen erkektir. tebrik edilmelidir.
Hayat arkadaşının gönlünü hoş tutan sağlam erkektir, islam'ın sadece ahiretle alakalı kısmında takılıp kalmamış, sosyal hayatı düzenleyen taraflarını da benimsemiştir.
işte o benimdir. kıymeti bilinir mi asla. olsun. allah bilsin.
masayı kurmaya, toplamaya, yemeği yapmaya yardım ederim ama bulaşık dedin mi orada duracaksın.
Karısından ödü kopan, cırlamasın diye alttan alan, kendini saydıramayan erkektir karı dırdırıyla her işe ortak edilir. Bre olum hayvan gibi dışarda çalış evde çalış..
Çok gerekmedikçe yapmam benim işim değil.
Bulasik makineleri yoktur onların. Evde ben bile bulasik yıkamıyorum kocam neyine yardım etsin. Yorulmasın o, hallederim ben.
Fedakar erkektir.
fakir erkektir. bir bulaşık makinası alamamıştır karıcığına. kahrolsun.
Bulaşık vs işlerin kadına taahütlü işler olmadığının farkında olan erkektir. Cinsiyet ayrımı yapmaz.
Elde bulaşık yıkamak mı kaldı aq dediğim başlık. Benim öğrenci evimde bile bulaşık makinesi var 2. El 150 kağıda bağlamıştım.
Dışarıya malzeme vermeden yardıma devam etsin diyeceğim erkektir. Bende evleneyim eşime yardım edecem ev işlerinde ama kimse bilmesin bi o bilsin. Bunun kılıbık ile ilgisi yoktur. Zaten kadın ev işlerini yapmak zorunda değildir. Yaparsa lütuftur. Yoksa zorla yaptırırsanız kul hakkıdır.
kadınlarımıza yardım etmeyi ögrendiğimiz de adam oluruz. onları sevmemiz lazım, hizmet edici olarak görmememiz gerekir
Babamdır.

Kendimi bildim bileli sofradan kalkınca bulaşığını ya makineye atar ya kendi yıkar. Suyunu kendi alır, çayını kendi tazeler. Bir kıyafetini bile görmedim sağda solda. Apartmanı terk ederken kapının dili ses çıkarmasın diye anahtarla kapar kapıyı.

Böyle bir babadan sonra ortalama bir adamla nasıl mutlu olabilirim bilemiyorum.
ay ne ince ruhlu tatlış bir şeydir o! diyeceğimi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz!!!1

ulan tam 1 saattir aylar evvelinden fırında unuttuğum o lanet olası kızartma yağlı tavayı arındırcam diye uğraşıyom canım çıktı, en son patates kızatmışım galiba, nişastaların ruhu tavanın içinde inanılmaz yapışkan bir imparatorluk kurmuş, neye uğradığımı şaşırdım. ellerime yapıştı süngere her şeye yapıştı çıkmıyor anasını satıyım. geberdim lan. hepinizi doğrarım.
yemeğine de yardım eder, ev temizliğine de eder, boşalmasına da eder. adaletli erkektir.
Her eve lazım erkektir, yaşadıklarına dair çok kuvvetli duygularım var. Çok şirin olurlar o köpük bitince süngerle bakıştıkları anda.
Yapmalidir
Tabi elinemi yapisicak hem gecersn arkasina esinle biraz yarwmazlik yaparsin hem bulasik yikarsin. Ohh yumusak yumusak (bkz: nayn davut)
karısının bulaşığına verdiği görevleri tamamlayamayacağını anlayan ve bu konuda çözüme ulaşmak isteyen erkek türüdür.

en son bulaşığa yardım eden erkeğe 250mg xanax ile tedavi başlatılmıştır ve erkeklerin pipisinin düşme tehlikesi vardır.

altay türklerinden 2 farklı boy, bu mesele sebebiyle savaşa tutuşmuş ve "temiz kıllar destanı"na konu olmuştur.

güney afrika'da zarf içerisinde gönderilen şap virüsleri, iran halkına zarar verirken hiçbir erkek bulaşığa yardım etmemiştir.
Bulaşık bezi kalmamış heralde karının sütyeni ile yıkayacak ona yardım ediyor. Maşallah. Ne kadar çözücü bir erkek.
hanıma yaranarak gece yatakta mükafatını almak isteyen çıkarcı pislik erkek.