Queen ravenna ile büyüük bir zevk ile paylaşırdım.
Paylaşırım diyenler karım olursa, seve seve onları başkalarına peşkeş çekebilirim.
(bkz: gavatlıkta gelinen son nokta)
kek mi bu dedirtendir.
anasıyla paylaşırım...
şapkalı a geri gelsin amk.
Kiminle paylaşacağıma göre değişir.
her bok bitti paylaşılacak bir kadın mı kaldı? Gavat mıyız biz. ne biçim başlıklar bunlar böyle! elimizde bir onurumuz kaldı toplum olarak onu da verelim gitsin öyle mi.
Tabi efendim. Zaten bunun icin evleniyoruz. Guzel kizlar fav.
(bkz: bunlar ne güzel başlıklar lan böyle)
türk insanı bırak kadın paylaşmayı, babadan kalma köy eviyle 3 dönüm kıraç tarlayı paylaşamayıp kardeşleriyle kavga çıkarıyor.
Çaylak oldu o iş, bekle cevaplar mk, evet..
Noldu o iş.
Hayır, katil bile olurum öyle diyim.
Hayır.
Birden çok karım olursa onlar beni paylaşabilirler.
Queen ravenna ile paylaşırdım.
Bu sözlükte tek gavat ben miyim amk?
Tabi ki de.
Bir kadınla paylaşırdım.
isterseniz ben buradayım. *
karısını benle paylaşmak isteyen biriyle karımı paylaşırım ancak.
asla paylaşmak istemem.

ölürüm de paylaşmam.
bir tv programında şair yavuz bülent bakiler tarafından dile getirilmiştir. Türkçe yazımda şapkalı harflerin kaldırılmasından sonra sözcüklerdeki anlam değişimi üzerine düzenlenen bir toplantıda uygulamayı destekleyenlere karşı kendisi bu örneği verdiğini söylemişti. yamulmuyorsam aşağıdaki gibiydi.

şirketinizin 500 milyar * karı var. karınızı şirket ortaklarıyla paylaşmak ister misiniz?
burada kar sözcüğünden dolayı üzgünüm iki anlamıda değinmek istiyorum .
karınızı paylaşmak ister misiniz?
cevap: hayır( eş anlamında ) bazı sapıklar var genelde italyanlarda görülüyor bu gibi durumlar. adamlar zevk alıyor grup bile yapıyorlar. tinto brass ın filmlerinde bu oldukça fazla görülür.
cevap: ( meblağ, para, kazanç ) evet, hayır kişiye göre değişir.
bu benim cevabım : (eş anlamında ) yok ebesinin amı artık .
bu benim cevabım : (meblağ,para ,kazanç) ben kimseye bol keseden para dağıtmam .