bugün

Merak edilen soru.
Iyi günde kötü günde deniliyor mecbur gidecez artık.
Beraber Bir okyanus esintili duş jeli alınır ve hayallerdeki duş fantezisi gerçekleştirilir.
genelde gidiyoruz ve her gidişimizde bana breath right horlama bandı alıp çıkıyoruz. Galiba bana mesaj vermeye çalışıyor.
Gideriz abi neden gitmeyelim.
Giderim tabi

O denemeler yaparken ben diğer kezolarla kesişirim kasiyer kızlarda olur ehehe.
ideal eş arayışı için doğru sorular değil bunlar. Bunlara kafa yorarsanız eğer muhtemelen esası ıskalarsınız. Zaten iş işten geçmiş diyenlere bir şey demiyorum tabi.
Oğlum ve eşim oyuncak mağazasına gidiyor, ben de kozmetik mağazasına. Sorun olmuyor böylelikle.
Gidip fondöten, kapatıcı almak isteyen eşe “Ya bebeğim, senin bunlara ne ihtiyacın var, ne gerek var kalem sürmeye, sen çok güzelsin” denilir ve kalp kazanılır.
(bkz: onlar dönmeyi asla düşünmediler)
'' yanıma kitap alıp düşünebilirim '' cevabı verilebilecek soru. neticede bayağı beklenir.
Gelmesin ya. Benim tekrar tekrar aynı raflara döndüğüm, tester parfümleri sırf meraktan koklayıp, kozmetik dışı ürünler aldığım bir mağazaya kocam gelmesin. Yazık, sıkılır adam.
Bak ben gözümü kırpmadan komando olmak istiyor musunuz kutucuğunu işaretlemiş adamım bu amk mağazasını gördüğüm yerde Kıbrıs barış harekatında eokacıların makineli tüfek ateşine koşan Mehmetçik gibi hissediyorum. Öyle fena!
Hemen aklıma götümüz başımız videosu geliyor.
Erkekle alışveriş fikri felaket birşey. Oflayarak her hareketiyle sıkıldıklarini belli ederler. Götürdüğünuze pişman ederler.
Gitmem
Zaten isteyeceğini de sanmam, alsın ne lazımsa
Ben kendim de gidiyorum onunla da giderim nolucak.
true cevap versene...
Niye gitmeyeyim, vallahi çok gittim. O bir reyonu dolaşır, ben başkasını. Neyse alırız, kasada buluşur öderiz. Ne o bana, ne ben ona hiç sormayın.
Banyoda yıkarım, sahip çıkarım, gratise giderim, sabah ilk günaydın mesajını atarım(menuet görüyosun di mi?).