bugün

bazı durumlarda insanı öldürecekmiş gibi olabilir. iyisi mi siz uzanın, bacaklarınızı kendinize çekin ve o ağrı ile baş başa kalın. özellikle de doktorlar bir çözümünü bulamadıysa. o ağrıyı çeken bilir. geçmiş olsun.
sıcak mıcak fayda etmeyen ağrı. şimdi en eski kocakarı yöntemini uyguluyorum: şekerli su yani şerbet.
Geçirmek için reflor içtim. Banyo da yapmam lazım. Insani bitlendirir bu ağrı.
kıvrım kıvrım kıvrandıran ağrı..
bazen olur olmaz yerde başlar zor durumda kalabilirsiniz.

+naci karnım çok ağrıyor lan,
-abi bi sal rahatlarsın,
+zorluyorum ama sıçacak gibi oluyorum,
-korkma ya zorla zorla bi osursan geçecek,
+ouuvvv çok ağrıyor lan, hııııgggghhh
-az daha hadi,
+vırt vırt zııııııııııızz tırrrr, huuuuhh!
-abi? abi?
+ohhhh saldım, bak bak paçalara bak!
-abi sana osur dedik sıçtın halının içine anneme ne diyecem şimdi?
Ayaklarınızı bir gün önce çok feci üşüttüğünüzü gösterir.
Reglidir regli geçer iki güne.
bir yağmurun ağrısı değildir.
(bkz: osuruğun sıçmayı tetiklemesi)

osurmayı dene ya da büyük abdestini boz.
Bi adet mide spazmı hapının geçireceği ağrıdır.
Genelde bayanlar aylık düzenli olarak yaşar.
Ayaklarınızı üşüttüğünüzde hemen başınıza aldığınız bela. Ofiste osuramazsınız, gürültülü sıçamazsınız, ıkına sıkına akşamı bekler soğuk terler dökersiniz, o gün size zindan olmuştur artık.
Lavaboya gitmesi önerilir, çıktıktan sonra elleri yıkamak tavsiye edilir.
Aç kaldığımda şiddetli bir şekilde hissettiğim ağrıdır. Aslında mide de karın bölgesinde olduğu için karın ağrısı sayılabilir.
bu ne karın agrisidir çoğu zaman çileden çıkan olaylar için kullanılır ancak gerçek anlamida bir o kadar kötüdür neyse sabah yedigim acinin acisi çıkmak bilmiyor karnımda tuhaf bir ağrı var birazda acı sanki karnım acı aciyor kahve açısı değil diğeri.
1 haftadır geçmeyen Ağrı. Hayır sanki 24saat yiyorum yani. Bu ne ya Geçmek bilmiyor gece uyutmuyor. Doktora gittim mide ilacı verdi etkisi yok hala karın ağrısı devam ediyor. Ay çok fena.
gecenin bir yarısı adamı gebertir.
klima çarpmışsa karnınızda taş varmış gibi olur. sürekli osurmak istersiniz ama mekan uygun olmaz. osurun ve sıcak şeyler için geçecektir.
Çoğu zaman sabahları olur. Aç kalıncada oluyor bende ama farklı şekilde sanki midemin içindeki asitler dışarı çıkmayı bekliyor gibi.
Gece vakti ortaya çıkan berbat birşey. Çok yemekten kaynaklanıyor hep bunlar.
Okula gitmemek için geçerli bir sebep. ingilizce anlatılan ve türkçe anlatılsa bile zorluğundan ödün vermeyeceğinden dolayı kendim bakmadıktan sonra Anlayamayacağım o lanet derse gitmek istemiyorum. Bir soruyu 2 saatte, abartmıyorum cidden 1 ila 2 saat arasında çözen hocayı da görmek istemiyorum. Ağrı kesiciler neden tok karnına alınmak zorunda ki? Bir şeyler yemek de istemiyorum. Tribimi attım daha rahatım şuan, evet.
Kötü bir ağrıdır . Sıcak şeyler tüketip karnınızı sıcak tutmanız gerekir. (bkz: geçmiş olsun)
insafsız bir şekilde 2 gündür beni intihara sürükleyecek duruma getiren ağrıdır. Doktora gitmeye de üşeniyorum. geç artık aga osuruyoruz, sıçıyoruz ama geçmiyor. (evet grup halinde)
sabah uyanır uyanmaz bastıran. sigara filan içsek yine anlarım da aç karna insanın nicin karnı agrır ve boşaltım gereği duyar, çok ilginç..
ilacı falan da yok çektirir adama gece uykularını böler.
güncel Önemli Başlıklar